Osobité bydlení může mít každý z nás

Zdá se vám, že i přes veškerou snahu má vaše bydlení nedostatky? Necítíte se v něm dobře a raději trávíte volný čas někde venku? V tom případě je něco v nepořádku – domů bychom se měli těšit a ne se prahu vyhýbat, jako čert kříži. Na vině by mohla být jistá uniformita. Ve snaze ušetřit skupujeme sériově vyráběný nábytek a doplňky, které má doma každý druhý soused. Vytrácí se osobitost interiéru a není divu, že se cítíme nesví. Neměl by to přitom být právě náš domov, do kterého bychom měli investovat? Nikdo netvrdí, že vše vyřeší předražený nábytek – naopak. I interiér na míru nemusí představovat pro rodinný rozpočet nepřekonatelný problém. Skvělým příkladem je JN Interier.

Dejte vale stereotypu

Společnost JN Interier s.r.o. si dala nelehký cíl – vyrábět praktický, krásný a funkční nábytek, který by se stal součástí našeho života a každý den nám přinášel radost. A nutno podotknout, že se jí to podařilo. Během několikaletého fungování se stala jedním z předních poskytovatelů služeb spojených s moderním bydlením. Ať už se rozhodnete pro stylové vestavěné skříně, nebo si necháte udělat na zakázku nábytek do celého bytu, budete maximálně spokojení. Barvu, rozměry i materiály zvolíte na základě konstrukčních a řemeslných norem vy. Výsledkem bude unikátní vybavení, které u souseda určitě nenajdete.

Nezapomeňte na kuchyni

V kuchyni sice především vaříme a jíme, nezřídka kdy však také debatujeme v rodinném kruhu nebo hrajeme hry s dětmi. Kuchyně už dávno neslouží jen jako vysloveně funkční prostor, ale naopak se z ní stala plnohodnotná obytná místnost. A k jako takové je k ní třeba přistupovat. Předtím, než se pustíte do její rekonstrukce, se poraďte s odborníky, kteří vám pomohou k maximálnímu využití prostoru. JN Interier nabízí jak sériově vyráběné sestavy, které jsou k mání za velmi příznivou cenu, tak i propracovaná řešení na míru, která uspokojí i ty nejnáročnější. Podívat se na ně můžete na jninterier.cz.

Publikováno: 14. 10. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: jn interier | kuchyně | vestavěné skříně