Interiér

Osobité bydlení může mít každý z nás

Zdá se vám, že i přes veškerou snahu má vaše bydlení nedostatky? Necítíte se v něm dobře a raději trávíte volný čas někde venku? V tom případě je něco v nepořádku – domů bychom se měli těšit a ne se prahu vyhýbat, jako čert kříži. Na vině by mohla být jistá uniformita. Ve snaze ušetřit skupujeme sériově vyráběný nábytek a doplňky, které má doma každý druhý soused. Vytrácí se osobitost interiéru a není divu, že se cítíme nesví. Neměl by to přitom být právě náš domov, do kterého bychom měli investovat? Nikdo netvrdí, že vše vyřeší předražený nábytek – naopak. I interiér na míru nemusí představovat pro rodinný rozpočet nepřekonatelný problém. Skvělým příkladem je JN Interier.

Dejte vale stereotypu

Společnost JN Interier s.r.o. si dala nelehký cíl – vyrábět praktický, krásný a funkční nábytek, který by se stal součástí našeho života a každý den nám přinášel radost. A nutno podotknout, že se jí to podařilo. Během několikaletého fungování se stala jedním z předních poskytovatelů služeb spojených s moderním bydlením. Ať už se rozhodnete pro stylové vestavěné skříně, nebo si necháte udělat na zakázku nábytek do celého bytu, budete maximálně spokojení. Barvu, rozměry i materiály zvolíte na základě konstrukčních a řemeslných norem vy. Výsledkem bude unikátní vybavení, které u souseda určitě nenajdete.

Nezapomeňte na kuchyni

V kuchyni sice především vaříme a jíme, nezřídka kdy však také debatujeme v rodinném kruhu nebo hrajeme hry s dětmi. Kuchyně už dávno neslouží jen jako vysloveně funkční prostor, ale naopak se z ní stala plnohodnotná obytná místnost. A k jako takové je k ní třeba přistupovat. Předtím, než se pustíte do její rekonstrukce, se poraďte s odborníky, kteří vám pomohou k maximálnímu využití prostoru. JN Interier nabízí jak sériově vyráběné sestavy, které jsou k mání za velmi příznivou cenu, tak i propracovaná řešení na míru, která uspokojí i ty nejnáročnější. Podívat se na ně můžete na jninterier.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.