Okamžitý výkup nemovitostí (nejen) v Praze

Důvodů, které nás motivují k prodeji nemovitosti, je velmi mnoho. Pokud jste se dostali do nepříjemné finanční situace, kterou nelze řešit jinak než právě k prodeji nemovitosti, nebo se jen chcete co nejdříve přestěhovat do nového a chcete mít k dispozici dostatek finančních prostředků, máte dvě možnosti. Buďto začnete hledat vhodného kupce, nebo se obrátíte na někoho, kdo se výkupem nemovitostí zabývá. Ta první je časově i administrativně náročnější. A o té druhé se dočtete v následujících odstavcích. Zaměřili jsme se na společnost Ing. PETR MOUCHA – stavební spol s .r.o., která se zabývá odkupem domů, bytů a dalších nemovitostí. Odkoupené nemovitosti nepřeprodává, ale rekonstruuje. Na českém trhu působí již 20 let a to nejen v Praze, ale i mimo ní.

Výkup bytů

BytMáte byt, který nehodláte rekonstruovat ani modernizovat a naopak se ho potřebujete co nejrychleji „zbavit“? Ing. PETR MOUCHA – stavební spol. nabízí odkup bytů za hotové. Peníze dostanete předem a vyhnete se rizikům, která jsou s prodejem spojena. Možná vás napadlo, že prodej bytu „na rychlo“ nebude výhodný, ale v případě stavební společnosti Ing. Petra Mouchy se můžete spolehnout na korektní jednání. Výkup bytů probíhá za dohodnutou cenu, která odpovídá současnému stavu nemovitosti a reálné tržní ceně. Roli hraje také lokalita a celkové prostředí (např. občanská vybavenost, bezpečnost a dopravní dostupnost). Vzhledem k hlavní činnosti společnosti (rekonstrukce bytů, domů a půdních prostor, stavba mezonetových bytů) jsou preferovány vybydlení byty a byty před rekonstrukcí.

Výkup činžovních domů

Být vlastníkem činžovního domu není procházka růžovým sadem. Vlastnictví je nedílně spojeno se spoustou práce (údržba, opravy, administrativa...) a pokud vás nemovitost zbytečně zatěžuje, prodejte ji. Chcete-li se začít věnovat jinému podnikání nebo se jen zbavit starostí, které s vlastnictvím činžovního domu souvisí, využijte možnost výkupu za hotové. Stejně jako v případě bytu, i za činžovní dům dostanete peníze předem a to v takové výši, která odpovídá stavu nemovitosti a reálné tržní ceně. Problém nepředstavují ani případní nájemníci, společnost Ing. Petra Mouchy má s výkupem pronajímaných domů dostatek zkušeností. Výkup domů a bytů představuje dobrou příležitost i pro vlastníky, kterým hrozí exekuce nebo musí okamžitě splatit větší dluhy. Odkoupení probíhá velmi rychle.

Výkup půdních prostor

A co když se svého domu zbavit nechcete, ale potřebujete finanční prostředky na jeho rekonstrukci? Stavební společnost Ing. Petra Mouchy vykupuje také nevyužité půdní prostory. Vzhledem k rozsahu stavebních prací se lze domluvit na opravě střechy, rekonstrukci výtahu, celkovém zateplení nebo opláštění budovy, vymalování společných prostor a dalších finančně náročných pracích. Prodej půdních prostor je zajímavý pro každého, kdo půdu nechce využívat a zároveň chce zlepšit stav domu bez nutnosti vlastních investic. A jak stavební společnost půdní byty nadále využije? Přestaví je na mezonetové byty, které bude pronajímat. výkup nemovitostí

Jak výkup nemovitostí probíhá?

Jak jme již uvedli výše, prioritou je rychlost. Přesto je nutné absolvovat určité procesy, bez kterých by výkup nebyl možný. V první fázi firma vyšle svého realitního odborníka, který vám objasní další postup a zařídí odhad tržní ceny. Odhad si samozřejmě můžete nechat provést i sami, musíte však počítat s náklady navíc. O veškerou administrativu se stará kupující, který vše zařídí rychle a bez zbytečných průtahů. Poté, co schválíte výkupní cenu, podepíšete kupní smlouvu a vyčkáte, až dojde ke změně majitele v katastru, dostanete peníze. Záruku vyplacení zajistí notářská nebo advokátní kancelář, která peníze uschová do doby přepisu v katastru. Pokud vás možnost, jak rychle prodat byt nebo dům či získat finanční prostředky na rekonstrukci, zaujala, využijte kontaktní formulář, telefon nebo e-mail, které najdete na www.vykupy-nemovitosti-praha.cz.

Publikováno: 07. 09. 2014

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: prodej půdních prostor praha | výkup bytů praha | výkup domů praha