Garáž

Garáž jako klícka

O tom, jak maximálně využít omezený prostor v interiéru, jsme toho v minulosti napsali poměrně dost, ale stejně tak existuje několik způsobů, jak docílit více místa v garáži. Ani ta totiž není nafukovací a to především v případě, že jsme si její rozměry nemohli sami určit. Místa nazbyt však není ani v garáži větších rozměrů. Stačí zaparkovat auto, motorku a několik bicyklů a rázem budeme vděční za každý centimetr čtvereční navíc.

Garáž většinou neslouží jen jako přístřešek pro automobil, ale stejně tak jako skladiště nejrůznějšího nářadí a příslušenství. Některé věci lze uskladnit poměrně snadno – do kompaktních závěsných systémů na stěnu. Poměrně mnoho místa však zabírají i pneumatiky a to zejména v případě většího vozového parku. Dva automobily na jednu čtyřčlennou rodinu dnes nejsou ničím výjimečným a osm pneumatik už vydá na překážkovou dráhu. I na tento problém však existuje poměrně jednoduché řešení – regály na pneumatiky, které používají pneuservisy a autodílny.

Při výběru regálu zohledněte hned několik faktorů – regály by měl mít stabilní konstrukci s vysokou nosností a kvalitní povrchovou úpravu, díky které odolá mechanickému poškození a nemusí se pravidelně udržovat. Důležitá je také možnost okamžité montáže a demontáže. Nikdy nevíte, kdy budete inventář garáže přemisťovat a není nic nepříjemnějšího, než ztrácet čas rozkládáním a skládáním regálu.

Všechny výše zmíněná kritéria splňují regály na pneumatiky, které vyrábí známá slovenská firma KREDIT SK REGALSISTEM. Ta se výrobou regálů zabývá již 17 let a nedodává řešení pouze skladům a prodejnám, ale také domácnostem. Pro skladování pneumatik je vhodná varianta SUPER 123, kterou si můžete nakonfigurovat přímo na webu regalsistem.cz. Stačí definovat rozměry a další atributy a okamžitě se vám zobrazí i přesná cena.

Regály SUPER 123 odpovídají všem platným evropským normám a vyznačují se vysokou odolností. Tu zaručuje konstrukce z kvalitní certifikované oceli a kvalitní povrchová úprava. Můžete se tak spolehnout, že vydrží velmi dlouho jako nové. Praktičtější způsob uskladnění pneumatik byste zřejmě nenašli.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.