Nevažte své koníčky na počasí

Pro mnoho z nás je léto nejkrásnějším obdobím, které přímo vybízí k oblíbeným aktivitám, které po zbytek roku dělat nelze. Letní měsíce se nesou ve znamení lenošení u bazénu, ale i zahrádkaření, bez kterého si své volno nedokážeme představit. Teplo však sletí jako voda a nám nezbude, než plavky s motykou uschovat a vytáhnout je až napřesrok. A co kdyby vám někdo nabídnul, že se můžete koupat šest měsíců v roce a zahrádkařit i v třeskutých mrazech? Společnost DAGESTAV vyrábí konstrukce, díky kterým si budete moct užívat své koníčky navzdory špatného počasí.

Vytvořte si svou oázu klidu

Zimní zahrady jsou velmi populární prosklené konstrukce, které jsou přičleněny k budově. Plní hned několik funkcí – rozšiřují obytný prostor a zlepšují kontakt člověka s přírodou. To ale není zdaleka všechno, i nevytápěná zimní zahrada poslouží jako tepelná clona, která zamezí únikům tepla. Zvolíte-li vytápěnou variantu, budete moct pěstovat exotické rostliny, jako jsou palmy, kávovníky, fíkusy či filodendrony. Zahrada se stane ideálním místem pro relaxaci a posezení s přáteli. Zamilují si ji i vaše děti, které získají nový prostor pro jejich hry. Díky zimní zahradě prožijete deštivé a zasněžené měsíce v oáze klidu, kterou si přizpůsobíte podle svého vkusu. Zahrajte si na zahradního architekta a popusťte uzdu své fantazii. Výsledek bude stát za to!

Je-libo šestiměsíční koupání?

Nedáte dopustit na svůj zahradní bazén a vypouštíte ho se slzou v oku již po dvou, maximálně třech měsících? A to navíc za předpokladu, že do vody pravidelně přidáváte drahou chemii? Pořiďte si zastřešení bazénů a prodlužte si koupací sezónu až na půl roku. Zastřešení funguje jako bariéra, která vodu ochrání před nečistotami, zamezí tepelným ztrátám a efektivně zabezpečí vodní plochu před pádem malých dětí a domácích mazlíčků. Koupání si navíc budete moct užívat i během deštivého počasí. DAGSTAV realizuje i netradiční zastřešení kruhového bazénu, světlíky, pergoly a další ocelové konstrukce.

Publikováno: 24. 08. 2012

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: ocelové konstrukce | pergoly | světlíky | zastřešení bazénů | zimní zahrada | zimní zahrady