Interiér

Žárovky jsou mrtvé, ať žijí žárovky

Jméno vynálezce žárovky zná snad každý. Pan Göbel ji vynalezl kolem v roce 1854. Neznáte ho? Není divu, žárovka je připisována géniovi Thomasi Alva Edisonovi – ten se totiž zasloužil o technologickou výrobu. My se však nebudeme bavit o její historii, ale naopak o budoucnosti. Ta není ani zdaleka tak růžová, jako před několika desítkami let. Vypadá to, že klasickým žárovkám nadobro odzvonilo a prodeji nepomůže ani nízká pořizovací cena. Stále více lidí nahrazuje prehistorické osvětlení moderními zářivkami, které jsou energeticky nenáročné a navíc se mohou pochlubit dlouhou životností.

Zářivky – investice, která se vyplatí

Jedinou výhodou klasické vláknové žárovky, je nízká pořizovací cena. Můžete si ji koupit za pár korun, ale počítejte s poměrně vysokými účty za elektřinu. Zářivky jsou několikanásobně dražší, cenu však kompenzuje nízká spotřeba a dlouhá životnost. Další výhodou zářivky je vynikající podání barev a konstantní kvalita světla po celou dobu životnosti. Vyměníte-li žárovky za úsporné zářivky, ušetříte ročně i několik tisíc korun. Dejte si však dobrý pozor, zda se jedná o skutečně kvalitní kousky. Zářivky, které si můžete levně pořídit na tržnici, nejsou ani zdaleka tak úsporné a příliš dlouho nevydrží. Raději si pár desítek korun připlaťte a budete mít na dlouhou dobu vystaráno.

Špičkové osvětlení od OSRAM

Vysoce kvalitní osvětlení vyrábí společnost OSRAM. Každou chvíli na trh nové produkty, které jsou ještě výkonnější a energeticky úspornější. Chcete-li ušetřit spoustu času, objednejte si je z pohodlí domova na zarovky.inshop.cz. K mání je kompletní sortiment – zářivky, výbojky, halogeny, LED, ale také autožárovky a speciální zářiče. Na webu si můžete přečíst i technologické specifikace jednotlivých výrobků.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.