Luxusní bydlení

Luxusní bydlení s atmosférou

Zajímáte-li se o možnostech moderního bydlení v Praze, pravděpodobně vám neuniklo, že je zde k mání celá řada luxusních bytů. Novostavbám jsme však již několik článků věnovali a dnes se zaměříme na alternativu v podobě rekonstruované historické usedlosti Šafránka. Najdete ji v Praze 6 a její součástí jsou čtyři bytové domy, které se nachází na pozemku o celkové rozloze 4500 m2. Obrovským lákadlem nejsou pouze perfektně řešené bytové a nebytové prostory o rozloze od 65 do 260 m2, ale především charakter usedlosti. Ta totiž pochází ze 17.století, což zaručuje nezaměnitelnou atmosféru. A tu v novostavbách rozhodně nenajdete.

Bazén, sauna i vinný sklep

Luxusní byty v usedlosti Šafránka mají pohodlné spojení se světem i přesto, že se nachází ve velmi klidné lokalitě. Do Ruzyně je to autem jen 10 minut, na dálnici D5 pak polovinu. Každý byt má k dispozici vlastní parkovací místo, případně některou z krytých garáží. O to, abyste se doma cítili jako na zámku, se stará správce. Ten zajišťuje vše od úklidu areálů, přes běžnou údržbu a opravy, až po zednické práce. Tím jeho služby nekončí, v případě zájmu je schopen zajistit i úklid bytů, péči o vaše mazlíčky, dopravní servis, ale i hlídání dětí. Šafránka navíc patří mezi luxusní domy, ve kterých se nebudete nudit. Majitelé bytů mohou využívat bazén, saunu a vinný sklep. Děti se mohou vyřádit na dětském hřišti.

Skvělá dostupnost

Nové byty Praha 6 Šafránka jsou pouhých 300 metrů od stanice metra a pod areálem je stanice autobusů MHD. Na své si přijdou i milovníci nakupování – v okruhu 5 km jsou čtyři velká obchodně zábavní centra, v okolí usedlosti pak i další rekreační a sportovní zařízení. Bát se nebudete ani o svou bezpečnost a zdraví. Byty jsou chráněny moderním kamerovým systémem, ochrankou a správcem, který bydlí přímo v objektu. V případě, že by přeci jen došlo k mimořádné situaci, máte na výběr ze dvou špičkových nemocnic – Nemocnice Na Homolce a Fakultní nemocnice Motol. Pokud vás usedlost Šafránka zaujala, zúčastněte se virtuální exkurze, kterou najdete na usedlost-safranka.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.