Luxusní bydlení s atmosférou

Zajímáte-li se o možnostech moderního bydlení v Praze, pravděpodobně vám neuniklo, že je zde k mání celá řada luxusních bytů. Novostavbám jsme však již několik článků věnovali a dnes se zaměříme na alternativu v podobě rekonstruované historické usedlosti Šafránka. Najdete ji v Praze 6 a její součástí jsou čtyři bytové domy, které se nachází na pozemku o celkové rozloze 4500 m2. Obrovským lákadlem nejsou pouze perfektně řešené bytové a nebytové prostory o rozloze od 65 do 260 m2, ale především charakter usedlosti. Ta totiž pochází ze 17.století, což zaručuje nezaměnitelnou atmosféru. A tu v novostavbách rozhodně nenajdete.

Bazén, sauna i vinný sklep

Luxusní byty v usedlosti Šafránka mají pohodlné spojení se světem i přesto, že se nachází ve velmi klidné lokalitě. Do Ruzyně je to autem jen 10 minut, na dálnici D5 pak polovinu. Každý byt má k dispozici vlastní parkovací místo, případně některou z krytých garáží. O to, abyste se doma cítili jako na zámku, se stará správce. Ten zajišťuje vše od úklidu areálů, přes běžnou údržbu a opravy, až po zednické práce. Tím jeho služby nekončí, v případě zájmu je schopen zajistit i úklid bytů, péči o vaše mazlíčky, dopravní servis, ale i hlídání dětí. Šafránka navíc patří mezi luxusní domy, ve kterých se nebudete nudit. Majitelé bytů mohou využívat bazén, saunu a vinný sklep. Děti se mohou vyřádit na dětském hřišti.

Skvělá dostupnost

Nové byty Praha 6 Šafránka jsou pouhých 300 metrů od stanice metra a pod areálem je stanice autobusů MHD. Na své si přijdou i milovníci nakupování – v okruhu 5 km jsou čtyři velká obchodně zábavní centra, v okolí usedlosti pak i další rekreační a sportovní zařízení. Bát se nebudete ani o svou bezpečnost a zdraví. Byty jsou chráněny moderním kamerovým systémem, ochrankou a správcem, který bydlí přímo v objektu. V případě, že by přeci jen došlo k mimořádné situaci, máte na výběr ze dvou špičkových nemocnic – Nemocnice Na Homolce a Fakultní nemocnice Motol. Pokud vás usedlost Šafránka zaujala, zúčastněte se virtuální exkurze, kterou najdete na usedlost-safranka.cz.

Publikováno: 16. 08. 2012

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: luxusní bydlení v praze | luxusní byty v praze 6 | luxusní domy | usedlost šafránka