Zahrada a rostliny

Chystáte zahradní párty? Nenechte se nepříjemně překvapit počasím!

Znáte snad lepší prostředí pro uspořádání párty než vaší zahradu? Proč si pronajímat sál, když si můžete užít oslavu pod širým nebem? Představte si pohodovou atmosféru provoněnou šťavnatými steaky. Vaši hosté si užívají vychlazené pivo, vlní se do rytmu hudby… a najednou se počasí zblázní a začne pršet. Vám to vadit nemusí, protože jste na podobné situace mysleli a využili pronájem párty stanu. Akce může nerušeně pokračovat dál!

Počasí může pokazit i tu nejlepší párty a není od věci pomyslet na zastřešení. A nemáte-li vlastní přístřešek, vyřešte to pronájmem stanu u AZrent. Navíc se vám budou hodit i další služby, ale s těmi vás seznámíme až nakonec.

Nůžkové i trubkové stany pro každou příležitost

Bude se jednat o komorní sešlost, nebo pozvete rozvětvenou rodinu a k tomu spoustu přátel? Buďte v klidu, AZrent má v nabídce menší i větší modely. Menší nůžkové stany Easy-up představují snadné řešení pro každého, kdo nechce ztrácet čas a nervy se skládáním složité konstrukce. Nůžkový párty stan je koncipován tak, aby byl v okamžiku připraven k použití. Můžete si vybrat menší variantu 3 x 3 metry nebo větší 6 x 3 metry. Případně kombinaci několika stanů, které lze navzájem propojit.

oslava

Nebude-li pro vaše účely nůžkový stan stačit, zvažte zapůjčení stanu trubkové konstrukce. V případě tohoto typu je sice montáž náročnější, ale postarají se o ni lidé z AZrent. Trubkové stany se využívají jako velké společenské místnosti, taneční parkety, jídelny nebo sklady materiálu. Zároveň je lze doplnit nejrůznějším příslušenstvím v podobě osvětlení, stojanů na odpadkové pytle, závažových desek a dalšími prvky.

AZrent vám zapůjčí i pípu nebo zahradní nábytek

Co dodat závěrem? AZrent působí na trhu řadu let a má s pronájmem stanů bohaté zkušenosti. Zajišťuje kompletní servis (mimo jiné také base camp) a v nabídce najdete také možnost pronájmu přenosných píp, pivního chlazení, zahradního nábytku a topidel. Chcete-li se dozvědět další informace, zamiřte na www.azrent.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.