Chystáte zahradní párty? Nenechte se nepříjemně překvapit počasím!

Znáte snad lepší prostředí pro uspořádání párty než vaší zahradu? Proč si pronajímat sál, když si můžete užít oslavu pod širým nebem? Představte si pohodovou atmosféru provoněnou šťavnatými steaky. Vaši hosté si užívají vychlazené pivo, vlní se do rytmu hudby... a najednou se počasí zblázní a začne pršet. Vám to vadit nemusí, protože jste na podobné situace mysleli a využili pronájem párty stanu. Akce může nerušeně pokračovat dál! Počasí může pokazit i tu nejlepší párty a není od věci pomyslet na zastřešení. A nemáte-li vlastní přístřešek, vyřešte to pronájmem stanu u AZrent. Navíc se vám budou hodit i další služby, ale s těmi vás seznámíme až nakonec.

Nůžkové i trubkové stany pro každou příležitost

Bude se jednat o komorní sešlost, nebo pozvete rozvětvenou rodinu a k tomu spoustu přátel? Buďte v klidu, AZrent má v nabídce menší i větší modely. Menší nůžkové stany Easy-up představují snadné řešení pro každého, kdo nechce ztrácet čas a nervy se skládáním složité konstrukce. Nůžkový párty stan je koncipován tak, aby byl v okamžiku připraven k použití. Můžete si vybrat menší variantu 3 x 3 metry nebo větší 6 x 3 metry. Případně kombinaci několika stanů, které lze navzájem propojit. oslava Nebude-li pro vaše účely nůžkový stan stačit, zvažte zapůjčení stanu trubkové konstrukce. V případě tohoto typu je sice montáž náročnější, ale postarají se o ni lidé z AZrent. Trubkové stany se využívají jako velké společenské místnosti, taneční parkety, jídelny nebo sklady materiálu. Zároveň je lze doplnit nejrůznějším příslušenstvím v podobě osvětlení, stojanů na odpadkové pytle, závažových desek a dalšími prvky.

AZrent vám zapůjčí i pípu nebo zahradní nábytek

Co dodat závěrem? AZrent působí na trhu řadu let a má s pronájmem stanů bohaté zkušenosti. Zajišťuje kompletní servis (mimo jiné také base camp) a v nabídce najdete také možnost pronájmu přenosných píp, pivního chlazení, zahradního nábytku a topidel. Chcete-li se dozvědět další informace, zamiřte na www.azrent.cz.

Publikováno: 21. 10. 2015

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: pronájem párty stanu