Bytové dekorace

Nekažte si oči, kupte si LED lampu

Také se vám práce u počítače či papírování často protáhne až do večerních hodin? V tom případě se vám bude hodit pomocník, díky kterému nebudou vaše oči tak rychle unavené. Pracujete-li v přítmí,  oči se velmi rychle unaví, což se projeví pálením a štípáním. Další práce bude prakticky nemožná. A přitom stačí tak málo – koupit si pořádnou stolní lampičku. Momentálně jsou absolutním hitem LED lampy, které oproti běžnému osvětlení nabízí celou řadu výhod. Pořiďte si také jednu a pořádně si na svou práci posviťte.

Široký výběr osvětlení nabízí internetový obchod horaenergy.cz. LED stolní lampy vynikají moderním tvarem a jemným zpracováním. Nejsou tedy pouze dokonale funkční, ale také stylové a poskytnou vám úžasné vizuální uspokojení. Díky nejnovějším technologiím se mohou pochlubit nízkou spotřebou energie a vysokou svítivostí.

Světlo, které stolní lampa vyzařuje, je velmi příjemné. Nedochází k blikání, oslňování a velmi se podobá přirozenému přírodnímu světlu. Navíc nevyzařuje ultrafialové ani infračervené záření, což znamená ochranu před krátkozrakostí a zvýšenou únavou očí.

Lampička na stůl, který využívá LED technologii vydrží až 50 000 hodin, což je až desetkrát více, než je životnost klasických fluorescentních a zářivých světel. A to je dostatečný důvod, proč si jednu pořídit, nemyslíte? Mimo to máte možnost volby barevné teploty a dotykového ovládání (stmívání lampičky). LED osvětlení se vyjímá na každém stole.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.