Bytové dekorace

Nekažte si oči, kupte si LED lampu

Také se vám práce u počítače či papírování často protáhne až do večerních hodin? V tom případě se vám bude hodit pomocník, díky kterému nebudou vaše oči tak rychle unavené. Pracujete-li v přítmí,  oči se velmi rychle unaví, což se projeví pálením a štípáním. Další práce bude prakticky nemožná. A přitom stačí tak málo – koupit si pořádnou stolní lampičku. Momentálně jsou absolutním hitem LED lampy, které oproti běžnému osvětlení nabízí celou řadu výhod. Pořiďte si také jednu a pořádně si na svou práci posviťte.

Široký výběr osvětlení nabízí internetový obchod horaenergy.cz. LED stolní lampy vynikají moderním tvarem a jemným zpracováním. Nejsou tedy pouze dokonale funkční, ale také stylové a poskytnou vám úžasné vizuální uspokojení. Díky nejnovějším technologiím se mohou pochlubit nízkou spotřebou energie a vysokou svítivostí.

Světlo, které stolní lampa vyzařuje, je velmi příjemné. Nedochází k blikání, oslňování a velmi se podobá přirozenému přírodnímu světlu. Navíc nevyzařuje ultrafialové ani infračervené záření, což znamená ochranu před krátkozrakostí a zvýšenou únavou očí.

Lampička na stůl, který využívá LED technologii vydrží až 50 000 hodin, což je až desetkrát více, než je životnost klasických fluorescentních a zářivých světel. A to je dostatečný důvod, proč si jednu pořídit, nemyslíte? Mimo to máte možnost volby barevné teploty a dotykového ovládání (stmívání lampičky). LED osvětlení se vyjímá na každém stole.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné moderní tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.