Luxusní bydlení

Ecocity Malešice – luxusní ekologické bydlení

Přemýšlíte nad novým bydlením? Zřejmě jste již slyšeli pojem nizkoenergetická stavba či bydlení. Pokud jste na něj slyšeli samou chválu, informace určitě nebyly od věci. Ale buďme konkrétnější, velmi zajímavým bydlením je developerský projekt Ecocity Malešice. Jak už sám název napovídá, jedná se o skutečně unikátní druh výstavby, který splní všechna vaše očekávání. Chcete vědět, proč je bydlení v Malešicích tak atraktivní?

Pokud chcete bydlet v centru dění a hledáte byty Praha, bude se vám v Malešicích líbit. Jedná se o velmi klidnou lokalitu, ze které se však do 20 minut (autem za polovic) dostanete přímo do centra Prahy. Na své si tak přijdou milovníci pohody, ale i příznivci aktivního způsobu života. Bydlení Malešice představuje ideální místo pro rodiny s dětmi. Byty se nachází v těsné blízkosti přírody, což ocení hlavně maminky na mateřské dovolené či v domácnosti. Stačí ujít pár kroků a budete se cítit, jako byste ani nebyli kousek od hlavního města.

Luxusní byty v Malešicích nabízí dostatek prostoru, na který u bytů nejsme zvyklí. Interiéry jsou řešeny tak, aby působily velmi vzdušně a vy jste se v nich cítili co nejpříjemněji. Každý byt má vlastní sklep a parkovací místo. Samozřejmostí je přizpůsobení bytu na míru. Pokud chcete dvě koupelny či raději šatník, můžete si vybrat.

Byty Malešice jsou velmi ekologické a v souladu s moderními standardy. Vše je přizpůsobeno v souladu s přírodou. Domy jsou vybaveny moderními čerpadly a jsou maximálně šetrné k okolnímu prostředí. K jejich stavbě byly využity základní ekologické materiály.
Mezi další zajímavé projekty developerské společnosti JRD patří Vila Augustus. Ta se řadí mezi luxusní byty Praha a stejně jako projekt v Malešicích, splňuje veškeré nároky na moderní bydlení.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.