Kancelář

Návrhy kanceláří pod taktovkou profesionálů stoupají v oblibě. Proč byste měli službu využít i vy?

Pustili jste se do zařizování nové kanceláře a záhy zjistili, že vám to příliš nejde od ruky? Neklesejte na mysli, ne každý se narodil jako interiérový designér. Raději se obraťte na někoho, kdo má s realizací interiéru tohoto typu zkušenosti a dobré reference. Ušetříte spoustu času a budete mít jistotu perfektního výsledku.

Proč je návrh kanceláře důležitý?

Zařídit kancelář není jen tak. Proces byste neměli podcenit – a naopak mu věnovat dostatek pozornosti, byť se o budoucí podobu postará někdo jiný. Přeci jen půjde o místnost, ve které budete trávit spoustu hodin a je zapotřebí, abyste se v ní cítili příjemně.

Budete-li brát budoucí podobu svého pracoviště na lehkou váhu, uškodíte si. Vhodné rozložení prvků, dostatek úložného prostoru, dobré osvětlení a vkusný design zařízení mohou mít zásadní vliv na efektivitu práce, a navíc udělají dobrý dojem na vaše klienty a obchodní partnery.

Návrhy kanceláří

Podle odborníků z řad psychologů je vliv vnitřního prostředí na psychiku nezanedbatelný a uvědomuje si to stále více lidí. Kromě výše uvedených kritérií hrají roli také kvalita ovzduší, tepelný komfort a ergonomie.

Proto si položte otázku – chcete pracovat v ergonomicky špatně řešené kanceláři, kde je hluk a nepříjemné klima? Odpověď známe.

Kdo vám s návrhem kanceláře pomůže?

Návrhy kanceláří se již řadu let zabývají odborníci z firmy MARTEX Office. Moc dobře vědí, že výběr nábytku a tvorba prostorového uspořádání nejsou snadné záležitosti, a proto klientům nabízí kompletní servis.

Svou budoucí kancelář můžete v rámci 3D vizualizace obdivovat ještě předtím, než si objednáte kancelářský nábytek. Společně s profesionály pak návrh doladíte k dokonalosti.

MARTEX Office působí především v Praze, ale po domluvě i na dalších vybraných místech v ČR. Další informace a ukázky realizací najdete na martexoffice.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.