Návrhy kanceláří pod taktovkou profesionálů stoupají v oblibě. Proč byste měli službu využít i vy?

Pustili jste se do zařizování nové kanceláře a záhy zjistili, že vám to příliš nejde od ruky? Neklesejte na mysli, ne každý se narodil jako interiérový designér. Raději se obraťte na někoho, kdo má s realizací interiéru tohoto typu zkušenosti a dobré reference. Ušetříte spoustu času a budete mít jistotu perfektního výsledku.

Proč je návrh kanceláře důležitý?

Zařídit kancelář není jen tak. Proces byste neměli podcenit – a naopak mu věnovat dostatek pozornosti, byť se o budoucí podobu postará někdo jiný. Přeci jen půjde o místnost, ve které budete trávit spoustu hodin a je zapotřebí, abyste se v ní cítili příjemně. Budete-li brát budoucí podobu svého pracoviště na lehkou váhu, uškodíte si. Vhodné rozložení prvků, dostatek úložného prostoru, dobré osvětlení a vkusný design zařízení mohou mít zásadní vliv na efektivitu práce, a navíc udělají dobrý dojem na vaše klienty a obchodní partnery. Návrhy kanceláří Podle odborníků z řad psychologů je vliv vnitřního prostředí na psychiku nezanedbatelný a uvědomuje si to stále více lidí. Kromě výše uvedených kritérií hrají roli také kvalita ovzduší, tepelný komfort a ergonomie. Proto si položte otázku – chcete pracovat v ergonomicky špatně řešené kanceláři, kde je hluk a nepříjemné klima? Odpověď známe.

Kdo vám s návrhem kanceláře pomůže?

Návrhy kanceláří se již řadu let zabývají odborníci z firmy MARTEX Office. Moc dobře vědí, že výběr nábytku a tvorba prostorového uspořádání nejsou snadné záležitosti, a proto klientům nabízí kompletní servis. Svou budoucí kancelář můžete v rámci 3D vizualizace obdivovat ještě předtím, než si objednáte kancelářský nábytek. Společně s profesionály pak návrh doladíte k dokonalosti. MARTEX Office působí především v Praze, ale po domluvě i na dalších vybraných místech v ČR. Další informace a ukázky realizací najdete na martexoffice.cz.

Publikováno: 04. 09. 2018

Kategorie: Kancelář

Autor: Adam

Tagy: kancelářský nábytek | návrhy kanceláří