Poznejte dokonalé posezení

Také se nemůžete rozhodnout, co si nadělíte pod stromeček? Trpíte-li pocitem, že vám nic nechybí, udělejte si radost praktickým dárkem, který potěší celou rodinu. Zamyslete se nad tím, kde trávíte nejvíce času a podle toho vybírejte. Tak schválně – kde se uvelebíte pokaždé, když se vrátíte domů po celodenním pracovním kolotoči? Pokud je vašim nejoblíbenějším místem sedačka v obýváku, nemáte se za co stydět. Gauč patří mezi dominantní prvky každého obývacího pokoje a proto bychom si měli dát na výběru opravdu záležet. V případě, že je vaše sofa za zenitem, jsou Vánoce vhodnou příležitostí k jeho výměně.

Znáte něco pohodlnějšího, než kvalitní kožené sedačky?

Vhodně zvolené sedací soupravy vydrží velmi dlouho a je pro to na místě zvážit, zda se vám vyplatí „ušetřit“ pár tisíc a nebo naopak vsadit na kvalitu. A znáte něco kvalitnějšího, než nadčasové kožené sedačky? Tou, kterou si pořídíte dnes, se budete moct pyšnit třeba deset let a budete-li se o ni řádně starat (tzn. pravidelně ji čistit a impregnovat), bude stále zářit novotou. Toužíte-li po skutečně stylovém místu k sezení, mohl by vás zaujmout český značkový nábytek MONTERO, který vyrábí společnost INTERMONT s.r.o. Každý sedačka lze zkombinovat s bohatou nabídkou příslušenství, ve kterém nechybí křesla, taburety, pohovky, úložné prostory, nouzová lůžka, podhlavníky, polohovací křesla a samozřejmě rovné i rohové díly. Sedačku si tak můžete nakonfigurovat přesně podle svých požadavků a upravit ji na míru vašemu bydlení

S MONTERO vybavíte celý byt

Aktuální sortiment, který čítá nejen sedačky, ale také nábytek do ložnice, dětského pokoje či pracovny si můžete prohlédnou na webových montero.cz, nebo na živo přímo v některé z mnoha prodejen.

Publikováno: 11. 11. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: kožené sedací soupravy montero | montero | nábyte montero | sedací soupravy | sedačky