Kuchyně

Nádherná kuchyně dle vašich představ

Kuchyně patří k nejdůležitějším místům v domě. Většinu času zde tráví ženy, které vymýšlí chutné pokrmy a experimentují s ingrediencemi, jen by potěšily hladové krky obývající danou domácnost. V kuchyni si však často užívají také muži, o nichž se traduje, že mnohdy vaří lépe, než jejich drahé polovičky. Cílem tohoto článku však není rozvádět a komentovat dlouholetý spor o tom, zda jsou lepší kuchaři, nebo kuchařky, ale inspirovat každého, kdo touží po nadstandardním interiéru.

Pokud se ve své kuchyni cítíte poněkud nesví, měli byste se konečně rozhoupat a investovat úprav. Možná bude nejlepší začít takzvaně s čistým listem a nechat si udělat zbrusu novou kuchyni, ve které si budete užívat každou minutu.

Kuchyně na míru v podání Šiml Interiér

Pokud jste vysněnou kuchyň nenašli v katalogu, nebuďte z toho nesví. Správnou volbou pro každého, kdo chce efektivně využít prostor a navrhnout si design podle svých představ, jsou kuchyně na míru. Už dávno neplatí za nedostupné, a naopak se staly velmi žádaným artiklem v rodinných domech i bytech.

Nevíte-li, kde máte začít, načerpejte inspiraci v rámci toto fotogalerie na stránkách studia Šiml Interiér. Skupina profesionálů s letitými zkušenostmi (historie firmy se datuje od roku 2006) a bohatými referencemi realizuje standardní i luxusní kuchyně na míru – a samozřejmě se nebrání ani ostatním místnostem.

Proč je kuchyně na míru lepší než katalogová?

Vzhledem k tomu, že se v moderní kuchyni odehrává mnohem více procesů než „jen“ příprava jídla, je řešení na míru vskutku na místě. Nechte si poradit od odborníků, kteří pro vás vypracují detailní návrh a pomohou vám do něj zapracovat všechny vaše (realistické) požadavky.

Pořád vám uniká hlavní výhoda kuchyně na míru a netušíte, proč se „plácnout přes kapsu“, když můžete ušetřit pořízením katalogové linky? Ve skutečnosti je výhod více než jedna.

V prvé řadě jde o to, že získáte designově vyladěný nábytek, který dokonale zapadne právě do vaší domácnosti – sami si zvolíte materiály, barvy, dekory i uspořádání prvků. Kuchyňská linka na míru uspokojí i velmi náročné zákazníky a z hlediska ergonomie i estetiky předčí katalogovou ve všech ohledech. Zároveň může být prostorově úspornější – podobně jako vestavěné skříně.

A co se týče financí, investice do dražší linky se v delším časovém horizontu vrátí i s úroky. Kvalitně zhotovený nábytek na míru vydrží mnohem déle než sériově vyráběný. Možná i celý život.

 

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.