Nádherná kuchyně dle vašich představ

Kuchyně patří k nejdůležitějším místům v domě. Většinu času zde tráví ženy, které vymýšlí chutné pokrmy a experimentují s ingrediencemi, jen by potěšily hladové krky obývající danou domácnost. V kuchyni si však často užívají také muži, o nichž se traduje, že mnohdy vaří lépe, než jejich drahé polovičky. Cílem tohoto článku však není rozvádět a komentovat dlouholetý spor o tom, zda jsou lepší kuchaři, nebo kuchařky, ale inspirovat každého, kdo touží po nadstandardním interiéru. Pokud se ve své kuchyni cítíte poněkud nesví, měli byste se konečně rozhoupat a investovat úprav. Možná bude nejlepší začít takzvaně s čistým listem a nechat si udělat zbrusu novou kuchyni, ve které si budete užívat každou minutu.

Kuchyně na míru v podání Šiml Interiér

Pokud jste vysněnou kuchyň nenašli v katalogu, nebuďte z toho nesví. Správnou volbou pro každého, kdo chce efektivně využít prostor a navrhnout si design podle svých představ, jsou kuchyně na míru. Už dávno neplatí za nedostupné, a naopak se staly velmi žádaným artiklem v rodinných domech i bytech. Nevíte-li, kde máte začít, načerpejte inspiraci v rámci toto fotogalerie na stránkách studia Šiml Interiér. Skupina profesionálů s letitými zkušenostmi (historie firmy se datuje od roku 2006) a bohatými referencemi realizuje standardní i luxusní kuchyně na míru - a samozřejmě se nebrání ani ostatním místnostem.

Proč je kuchyně na míru lepší než katalogová?

Vzhledem k tomu, že se v moderní kuchyni odehrává mnohem více procesů než "jen" příprava jídla, je řešení na míru vskutku na místě. Nechte si poradit od odborníků, kteří pro vás vypracují detailní návrh a pomohou vám do něj zapracovat všechny vaše (realistické) požadavky. Pořád vám uniká hlavní výhoda kuchyně na míru a netušíte, proč se "plácnout přes kapsu", když můžete ušetřit pořízením katalogové linky? Ve skutečnosti je výhod více než jedna. V prvé řadě jde o to, že získáte designově vyladěný nábytek, který dokonale zapadne právě do vaší domácnosti - sami si zvolíte materiály, barvy, dekory i uspořádání prvků. Kuchyňská linka na míru uspokojí i velmi náročné zákazníky a z hlediska ergonomie i estetiky předčí katalogovou ve všech ohledech. Zároveň může být prostorově úspornější - podobně jako vestavěné skříně. A co se týče financí, investice do dražší linky se v delším časovém horizontu vrátí i s úroky. Kvalitně zhotovený nábytek na míru vydrží mnohem déle než sériově vyráběný. Možná i celý život.  

Publikováno: 30. 05. 2021

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: kuchyně | kuchyně fotogalerie | kuchyně na míru | moderní kuchyně | relizace kuchyně