Interiér

Italská domácnost jinak, než jak ji znáte

Co je to „italská domácnost“? Ve většině lidí evokuje představu páru, který je non-stop na ostří nože. Vzduchem létají talíře a sousedi si museli kvůli častému křiku odhlučnit stěny, strop i podlahu. Ale nabízí se i naprosto odlišný výjev z typické italské domácnosti: elegantní bydlení se stylovým zařízením. Italové jsou sice proslulí svou horkokrevností, ale stejně tak i vytříbeným vkusem pro design. Pro vás to znamená jediné – toužíte-li po exkluzivně vyhlížející domácnosti, vsaďte na kvalitní italský nábytek.

Proč se do italského nábytku zamilujete na první pohled?

Itálie byla vždy synonymem pro vkus a inovativní přístup k designu i technologickému zpracování, a to především v oblasti módy a nábytkářského průmyslu. Tedy oborů, které jsou do značné míry provázány. Obojí je jasnou volbou pro milovníka luxusu, temperamentu, kvalitních materiálů a oku lahodících tvarů.

Definovat designový nábytek z italské produkce není složité. Poznáte ho na první pohled, protože je výjimečný a sluší takřka každému interiéru, a to bez ohledu na stávající pojetí. Na své si tak přijde příznivce minimalismu i člověk, který preferuje úplně jiný styl bydlení.

Za zmínku stojí také vysoce kvalitní dílenské zpracování. Ať už jde o designové židle, sedací soupravy, komody či cokoliv jiného, v případě renomovaných italských výrobců můžete počítat s velmi dlouhou životností. Zpravidla jde o nábytek, který vydrží v původním stavu mnohem déle než běžný nábytek.

Kdo k nám vozí nejlepší italský nábytek?

A protože fotografie vydají za tisíce slov, což o nábytku platí dvojnásob, porozhlédněte se v nabídce českého prodejce PUNTO DESIGN. Specialisté na italský nábytek a interiérové doplňky se v oboru pohybují již od 90. let a staví na osobním přístupu k zákazníkům. Ochotně vám pomohou třeba při výběru designové sedačky, která umocní celkový dojem z vašeho obývacího pokoje. Stačí se zeptat!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.