Interiér

Italská domácnost jinak, než jak ji znáte

Co je to „italská domácnost“? Ve většině lidí evokuje představu páru, který je non-stop na ostří nože. Vzduchem létají talíře a sousedi si museli kvůli častému křiku odhlučnit stěny, strop i podlahu. Ale nabízí se i naprosto odlišný výjev z typické italské domácnosti: elegantní bydlení se stylovým zařízením. Italové jsou sice proslulí svou horkokrevností, ale stejně tak i vytříbeným vkusem pro design. Pro vás to znamená jediné – toužíte-li po exkluzivně vyhlížející domácnosti, vsaďte na kvalitní italský nábytek.

Proč se do italského nábytku zamilujete na první pohled?

Itálie byla vždy synonymem pro vkus a inovativní přístup k designu i technologickému zpracování, a to především v oblasti módy a nábytkářského průmyslu. Tedy oborů, které jsou do značné míry provázány. Obojí je jasnou volbou pro milovníka luxusu, temperamentu, kvalitních materiálů a oku lahodících tvarů.

Definovat designový nábytek z italské produkce není složité. Poznáte ho na první pohled, protože je výjimečný a sluší takřka každému interiéru, a to bez ohledu na stávající pojetí. Na své si tak přijde příznivce minimalismu i člověk, který preferuje úplně jiný styl bydlení.

Za zmínku stojí také vysoce kvalitní dílenské zpracování. Ať už jde o designové židle, sedací soupravy, komody či cokoliv jiného, v případě renomovaných italských výrobců můžete počítat s velmi dlouhou životností. Zpravidla jde o nábytek, který vydrží v původním stavu mnohem déle než běžný nábytek.

Kdo k nám vozí nejlepší italský nábytek?

A protože fotografie vydají za tisíce slov, což o nábytku platí dvojnásob, porozhlédněte se v nabídce českého prodejce PUNTO DESIGN. Specialisté na italský nábytek a interiérové doplňky se v oboru pohybují již od 90. let a staví na osobním přístupu k zákazníkům. Ochotně vám pomohou třeba při výběru designové sedačky, která umocní celkový dojem z vašeho obývacího pokoje. Stačí se zeptat!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.