Luxusní bydlení

Proč je bydlení v Praze tak atraktivní?

Stále více lidí opouští svá rodná města a vydávají se do Prahy. Naše hlavní město je nejen centrem kultury, vzdělanosti a obchodu, ale také skvělým místem k životu a to jak pro rodinu s dětmi, tak pro lidi žijící single. Pokud jste si až dosud mysleli, že je život v Praze pouze pro ty bohaté a navíc zde není žádná klidná lokalita, po přečtení následujících odstavců jistě změníte názor. I v Praze se dá bydlet na poklidném místě a za stejných cenových podmínek, jako kdekoliv jinde. V Praze je také mnohem více atraktivních pracovních příležitostí, které byste jinde hledali jen velmi těžko.

Moderní bydlení v klidné lokalitě

Patříte k lidem, kteří preferují ekologické bydlení a mají rádi svůj klid? V tom případě oceníte developerské projekty známé společnosti Sekyra Group. Odborníci na nízkoenergetické bydlení realizovali v Praze hned několik projektů, které uspokojí vaše náročné požadavky. Většinou se jedná o zástavby mimo centrum, tedy přilehlé lokality, které se mohou pyšnit pěknou přírodou. Do centra to však budete mít jen pár minut a můžete využít pravidelných spojů. Mezi opravdu zajímavé projekty patří především byty v Praze v Dolních Počernicích. Je jen na vás, jak velký byt potřebujete. V nabídce prodej bytů Praha jsou byty, které nabízí dostatečný prostor pro početnou rodinu, ale i útulné byty pro jendotlivce.

Proč právě nízkoenergetické bydlení?

Nízkoenergetické bydlení v Dolních Počernících, ale i v jiných developerských projektech společnosti Sekyra Group, je k mání za velmi slušnou cenu. Navíc v budoucnosti ušetříte značné náklady za vytápění. Byty jsou vybaveny moderními čerpadly a kvalitně zatepleny. Během každého ročního období nabízí kvalitní vnitřní prostředí při řízené výměně vzduchu. Vám i vaší rodině se zde bude skvěle bydlet. Nejsou to však jen Dolní Počernice, ale také projekty jako jsou Belarie Park či Rezidence Korunní. Na nové byty Praha se můžete podívat na sekyragroup.cz. Splňte si sen o krásném bydlení poblíž centra hlavního města a začněte žít naplno.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.