Financujte vylepšení svého bydlení půjčkou

Chcete bydlet moderně a podle současných trendů? To se samozřejmě neobejde bez finančních investic. Jenže co dělat v případě, že momentálně nemáte na svém účtu dostatek prostředků, abyste si mohli dovolit investovat do rozvoje svého bytu či domu? Ani v takovém případě nemusíte na své plány rezignovat. Vypomůže vám půjčka.

Výhody nebankovních půjček

Pokud se chcete vyhnout schvalovacímu kolečku v bance, které je zdlouhavé a náročné a spojené s nutností předkládat spoustu dokladů a potvrzení, i když nemáte žádnou jistotu, že úvěr opravdu získáte, zaměřte se na nebankovní půjčky. Proti bankám mají řadu výhod:

  • Menší nároky na žadatele

  • Vyšší rychlost schvalování

  • Vyřízení online

  • Peníze i do několika minut

  • Minimální administrativa

Z výše uvedených důvodů je zřejmé, že vzít si nebankovní půjčku na financování vylepšení bydlení se vyplatí. Jsou s ní spojený také nějaké nevýhody? Ano. V některých případech to mohou být vyšší úroky proti bankám. To už ale neplatí plošně. Některé nebankovní společnosti poskytují úroky ve stejné výši jako v bankách nebo i nižší.

Porovnání vám pomůže při výběru

Hledáte-li nejlepší podmínky, je velice důležité provést srovnání úvěrů. Samozřejmě po vás ale nikdo nechce, abyste si porovnání prováděli sami. K dispozici jsou srovnávače, které vám přehledně v podobě tabulky představí všechny parametry půjčky, tedy její výši, úroky, zda potřebujete ručitele. Pokud vás nabídka zaujme a chcete ji využít, můžete se ze srovnávače dostat přímo na webovou stránku dané společnosti, kde úvěr uzavřete.

První půjčka bez úroků

Ideální volbou pro vás mohou být půjčky zdarma bez poplatků. Pokud si půjčujete úplně poprvé, nabízí se volba první půjčky, při které vrátíte jenom to, co jste si půjčili. Samozřejmě za předpokladu, že všechno splácíte včas a v plné výši. Dostanete se tak o krok dále ve svých snech o bydlení.

Publikováno: 03. 01. 2016

Kategorie: Finance

Autor: Adam