Finance

Krátkodobý pronájem bytu: Jak vydělat ještě více než doposud?

Máte k dispozici byt, který nevyužíváte, ale protože se ho nechcete zbavovat, rozhodli jste se ho pronajmout? Od klasického dlouhodobého pronájmu však raději upusťte. Jeho jedinou výhodou je fakt, že jakmile natrefíte na solidního nájemníka, nebudete muset hledat další. Ale s trochou důvtipu se nepřetrhnete ani v případě pronájmu krátkodobého. Popravdě nebudete muset dělat téměř nic, protože vám se vším pomohou profesionálové z Let Me Inn.

Výhody krátkodobého pronájmu v kostce

Proč byste měli byt pronajímat krátkodobě? Důvodů je víc než dost. K těm největším patří podstatně vyšší výnos oproti dlouhodobému pronájmu. I kdyby vaše nemovitost zůstala po většinu roku nevyužita, vyděláte podstatně více. Předpokladem pravidelného měsíčního zhodnocení jsou dobrá orientace na realitním trhu a několik dalších faktorů.

Dalšími výhodami krátkodobého pronájmu jsou zanedbatelné riziko neplatičů, minimalizace rizika „vybydlení“ bytu (oproti dlouhodobého pronájmu budete byt kontrolovat mnohem častěji) a v neposlední řadě možnost flexibilního využívání. Jakmile budete byt na určitou dobu potřebovat pro sebe, jednoduše ho přestanete nabízet k pronájmu.

Proč spolupracovat s Let Me Inn?

Krátkodobý pronájem bytu v sobě skrývá značný potenciál zajímavého zisku, ale abyste maximalizovali příjem, budete muset učinit určitá opatření. Pomocnou ruku vám podají specialisté z Let Me Inn, kteří svým klientům zvedají zisk v průměru o 20 – 50 %.

Správa bytu pod taktovkou Let Me Inn zahrnuje kompletní služby od A do Z. Odborníci shánějí klienty a komunikují s nimi, předávají klíče, starají se o pravidelný úklid a v případě potřeby zajistí i rozsáhlou rekonstrukci. Můžete díky nim vydělat podstatně více, tak pro č to nezkusit? Koukněte se na ceny za správu krátkodobého pronájmu a rozhodněte se.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.