Interiér

Na návštěvě v Ráji akvaristiky

Není to tak dávno, co jsme pro vás připravili několik tipů, čím se řídit při výběru akvária. Dnes budeme konkrétnější – prozkoumali jsme pro vás sortiment oblíbeného e-shopu pro akvaristy www.raj-akvaristiky.cz a zjistili, že vybrat akvárium není tak jednoduché, jak jsme si původně mysleli. Prodejce se chlubí opravdu pestrou nabídkou a většina akvárek vypadá opravdu dobře. Ostatně posuďte sami.

AkvárkoPokud jste četli poslední článek a víte, podle čeho se při výběru akvária řídit, můžete se pustit do nakupování. Máte-li zájem o samostatné akvárium, vyberte si ho podle požadovaného tvaru, nebo objemu. Nechybí klasické rovné, vypouklé, zkosené, ale ani rohové akvárium. Milovníci atypických tvarů jistě přivítají i přítomnost šestiúhelníkových akvárií. Všechny typy jsou k mání v mnoha objemových variantách a to od těch nejmenších nádob, které nepojmou ani 100 litrů vody, až po opravdu rozměrná akvária, do kterých napustíte téměř 1000 litrů.

Zmínili jsme, že kulaté akvárium není pro rybičky vhodné, ale chcete-li si do něj zasadit vodní rostliny, máte ho mít. Vybrat si můžete z nádrží o objemu 0,8 až 13,5 litrů.

Mnohem zajímavější je nabídka akvarijních setů. Nechcete-li si lámat hlavu se zařizováním akvárii, sáhněte po některém ze startup setů, které jsou plně vybaveny. Obsahují plastový kryt se zářivkou, topné těleso s automatickým termostatem, teploměr, síťku na rybičky a samozřejmě vnitřní filtr. Zkrátka a dobře vše, bez čeho se začínající akvarista neobejde. Velmi stylové jsou i nanoLED sety s hliníkovým osvětlením. Lze k nim přikoupit také 3D pozadí, které skryje filtr a kabeláž a udělá z akvárii unikátní dekoraci.

Chcete-li si akvárium zařídit podle svého gusta, vyberte si některý z nezařízených setů, které jsou rozděleny do několika cenových kategorií. Akvarijní sety jsou vyvedeny v mnoha designových a barevných variacích a určitě nebudete mít problém vybrat tak, aby akvárium korespondovalo s ostatním nábytkem v místnosti.

Akvarijní set

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.