Zahrada a rostliny

Hliníková pergola – moderní zastínění terasy, které vás ochrání nejen před ostrým sluníčkem

Nedílnou součástí každého rodinného domu, zahrady či dvorku by mělo být místo pro pohodové posezení. Máte takové i vy, nebo se na jeho realizaci teprve chystáte? Pokud vás od ničím nerušené relaxace odrazovalo ostré sluníčko, silný vítr nebo nepříjemné přeháňky, vyřešte problém elegantním způsobem v podobě stínící pergoly. Vyberete-li si správně, získáte perfektní zázemí, které budete moct využívat během celého roku. Toužíte-li navíc po exkluzivním architektonickém prvku, který umocní celkový dojem z interiéru, pak by vaše volba mohla padnout na hliníkovou konstrukci.

V čem je hliník lepší než dřevo?

Hliníkové pergole hraje do karet hned několik důvodů. Hliník je velmi odolný materiál, kterému nevadí ani horší povětrnostní podmínky. Je velmi lehčí (o poznání lehčí než dřevo) a hodí se pro všechny typy objektů, protože příliš nezatěžuje stavební konstrukci. Přesto je staticky odolný a chlubí se velkou nosností.

Ale ani tím výhody pergoly z hliníku nekončí. Hliník je naprosto bezúdržbový a nebudete muset ztrácet čas pravidelnou renovací – bude vypadat stejně i po letech i bez vašeho přičinění.

Hlinikova terasa 2

Italská elegance a smysl pro detail

Samozřejmě platí, že i v sortimentu hliníkových pergol narazíte na více či méně kvalitní konstrukce. Nechcete-li šlápnout vedle a patříte-li k milovníkům elegantního designu, vsaďte na luxusní stínící pergoly z dílny italského výrobce Corradi. Pergoly Corradi jsou typické svým nezaměnitelným stylem, bezkonkurenční kvalitou a vyladěnými detaily. Většina typů hliníkových pergol má velmi štíhlou konstrukci, která maximálně umocňuje moderní a přesto nadčasový vzhled. Pokud se nespokojíte s přirozenou barvou hliníku, jednoduše si necháte povrch upravit libovolnou barvou z palety RAL.

Zastínění terasy prostřednictvím hliníkové pergoly sice nepatří k nejlevnějším řešením, ale na druhou stranu jde o investici, která se vám v dlouhodobém časovém vrátí i úroky. Jednotlivé typy hliníkových pergol najdete na www.t-shade.cz. Společnost T-Shade s.r.o. nabízí komplexní služby včetně poradenství a odborné montáže.

Pergola z hliniku

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné moderní tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.