Skvělé tipy

Mříže – jediná aktivní ochrana vašeho majetku

Vybudovali jste svou prodejnu na nepříliš bezpečném místě a nyní máte obavy, že se vám někdo na zboží podívá mimo pracovní dobu a to aniž by za něj zaplatil? Terčem zlodějů jsou však nejen budovy v opuštěných, ale i frekventovaných místech. Možnost, že se váš zdroj obživy dostane do hledáčku kriminálních živlů, je stejně reálná, ať už se váš krámek nachází poblíž centra, či naopak na periferii. Většina majitelů či provozovatelů řeší bezpečnost alarmem. Ten však potencionálního zloděje neodradí. Skutečně účinnou zbraní jsou mříže, které zastanou funkci aktivní ochrany, stejně jako prevence. Člověk, který uvidí, že výlohu chrání silní mříže, většinou od svých nekalých plánů upustí.

Vysoce kvalitní rolovací mříže

S bezpečnostními systémy je to jako s auty. Podezřele levné mříže vám neposlouží zdaleka tak dobře, jako kvalitní výrobek. Investice do ochrany majetku se vám vrátí v podobě klidného a ničím nerušeného spánku. Vsaďte na rolovací mříže UNIVERS, které jsou vyráběny za pomoci nejmodernějších technologií a můžete si být jistí, že je váš obchod stoprocentně chráněn. Mříže nachází využití i v hromadných garážích či ve skladech a jsou dodávány přesně na míru. Hotové mříže jsou důkladně kontrolovány a odevzdány zákazníkovi v bezchybném stavu. Samozřejmostí je kvalitní pohon, který zaručí jednoduché ovládání. Společnost UNIVERS nezapomíná ani na estetickou stránku a dodává mříže v několika designových provedeních (aktuálně Raventa, Valencia, Verona a Monako). Všechny mechanické části jsou řádně ošetřeny a je zaručen dlouhotrvající bezproblémový chod.

Nečekejte a jednejte

Skutečně není na co čekat. Pokud váš majetek doposud mříže nechrání, kontaktujte výrobce (tel.: 312 663 243) a domluvte si osobní schůzku s technikem. Ta může proběhnout v některé z kamenných prodejen, případně na místě. Pracovník společnosti s vámi prodiskutuje vaše požadavky a nabídne vám ideální řešení. Mříže UNIVERS vás potěší skvělým poměrem ceny a kvality a zaručí vám klidný a ničím nerušený spánek.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.