Finance

Ertrag und Sicherheit pomůže k lepšímu rodinnému rozpočtu

Každým rokem se naše rodinné rozpočty drasticky mění. Peněz, které nám zbudou pro potěšení, ubývá a financí, které musíme vynakládat za energie, poplatky a daně, je potřeba stále více. Pokud marně přemýšlíte, jak vylepšit váš rodinný rozpočet, možná vás napadlo, proč peníze neinvestovat. Výhodná investice je nejlepším způsobem, jak předejít inflaci, ale ne každý se ve světě financí orientuje natolik, aby byl schopen sám chytře investovat. Naštěstí je zde dostatek investičních společností, které se o vaše finance velmi dobře postarají a nechají je, aby si na sebe samy vydělaly.

Skvělým příkladem je společnost Ertrag & Sicherheit, která sídlí v Grazu a již od roku 1985 se zabývá investicemi do věcných hodnot. Pokud hledáte dlouhodobou investici, která zhodnotí vašich majetek a nedovolí inflaci, aby snížila jeho cenu, můžete se spolehnout na Ertrag und Sicherheit.

Ertrag nabízí flexibilní investiční fondy, které jsou dostupné pro každého. Vy sami si určíte, kolik a kdy chcete investovat. Nebudou vás svazovat žádná pravidla a jen vy budete pánem svého kapitálu. Ten navíc můžete kdykoliv odprodat zpět, protože všechny fondové společnosti jsou povinny ho odkoupit a to za aktuální kurzovní hodnotu. Nemusíte se obávat doby splatnosti ani jiných lhůt, investujte tolik, kolik uznáte za vhodné. Ertrag Sicherheit je jistota, která vám z dlouhodobého hlediska přinese velmi zajímavé výnosy. Váš rodinný rozpočet bude hned veselejší.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.