Finance

K útulnému bydlení vám může pomoct šikovný úvěr

Úver na zařízení domácnostiNastěhovali jste se do nového bydlení a lámete si hlavu s tím, kde seženete finance na nezbytné zařízení? Vybavit domácnost tak, aby do puntíku splňovala představy o útulné a moderní klícce, je pro většinu mladých lidí nereálné. Jenže jak už to tak u mladší generace bývá, nejraději by měla všechno hned. V tomto případě se ovšem není čemu divit, málokdo se spokojí s nezařízenou domácností, kterou vybaví postupně. Když bydlet, tak se vším všudy. A právě o tom bude dnešní článek.

Nábytek i elektronika se sice dají pořídit za akční nebo diskontní ceny, ale i v tomto případě budete potřebovat minimálně několik desítek tisíc. V případě luxusního zařízení samozřejmě mnohem více. Vždyť značný obnos „spolyká“ jen vybavení, bez kterého se většina z nás opravdu neobejde. Lednička, pračka, postel nebo sedací souprava nepatří k nejlevnějším položkám a navíc se na nich nevyplácí šetřit. Jde o zboží, které vám bude dělat společnost minimálně několik let, v případě sedací soupravy třeba i celou dekádu. Investice do základního vybavení se projeví ve vyšší užitné i estetické hodnotě a často i na kvalitě. Nechcete-li za velmi krátkou dobu nákup opakovat, vyřešte nedostatek financí prostřednictvím půjčky.

Vyberte si úvěr na míru a zařiďte si bydlení třeba hned

Banky i nebankovní společnosti nabízí celou řadu spotřebitelských úvěrů, které lze využít dle aktuálních potřeb. Sáhnete-li po účelové půjčce, kterou můžete čerpat pouze v rámci financování položek spjatých s bydlením, ušetříte díky nižší úrokové sazbě. V případě několikaletého splátkového kalendáře navíc nijak významně nezatížíte rodinný rozpočet.

Pro ty, kteří už bydlení zařízené mají a potřebují konkrétní spotřebič nebo jiné vybavení, je vhodnou alternativou nákup na splátky. Drtivá většina prodejců spolupracuje s významnými splátkovými společnostmi a umožňuje svým zákazníkům nakupovat i bez hotovosti. Mít novou televizi za pár set korun měsíčně už není k zahození, co vy na to?

Předtím, než zažádáte o úvěr nebo využijete možnost nákupu na splátky, však zvažte, zda budete moc dluh řádně splácet. Pokud se ve vašem rozpočtu projeví každá stokoruna, raději počkejte, až na tom budete finančně o něco lépe.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.