Luxusní bydlení

Ekospol představuje čtyři unikátní developeské projekty v Praze

Ekospol a.s. patří mezi známé developery a její projekty umožňují lidem lépe bydlet již od roku 1992. Během své mnohaleté působnosti společnost získala četná prestižní ocenění, která jen potvrzují kvalitu realizovaných projektů. O tom, že má Ekospol výsadní postavení na českém trhu i dnes, svědčí nejnovější projekty, které vám dnes alespoň v krátkosti představíme. Možná se vám některý z nich zalíbí natolik, že v něm najdete nový domov…

Panoráma Kyje VI

Developerský projekt Panorama Kyje VI je v pořadí šestou etapou výstavby velmi úspěšného komplexu bytů v žádané lokalitě Praha 9 – Kyje. Tvoří ji dva obytné komplexy – jeden čtyřpatrový a druhý šestipatrový. A stejně jako v případě předchozích etap, i „šestka“ se nese v duchu moderní architektury, která plynule navazuje na již realizovanou výstavbu. Byty disponují předzahrádkami, balkony nebo terasami a nechybí ani dostatek garážových stání v podzemních garážích, kolem domu a ve speciálních boxech. Mezi další přednosti projektu patří krásný panoramatický výhled na prahu, perfektní občanská vybavenost okolí a vynikající zázemí pro děti. Nastěhování bude možné na podzim 2015.

Panorama Kyje

Nové Měcholupy VI

I Nové Měcholupy VI jsou v pořadí šestou etapou projektu, který je znám především díky skvělému poměru ceny a kvality. Pokud jste se již v minulosti poohlíželi po cenově dostupném bydlení v prémiové lokalitě, zřejmě jste na Nové Měcholupy narazili. Šestou fázi tvoří devítipatrový objekt čítající 95 stylových bytů. Architektonické stránce projektu nelze nic vytknout a to samé platí i o bezprostředním okolí. Vhodně zvolená lokalita nabízí dostatek ploch pro relaxaci, příjemné prostředí a sportovci ocení blízkost golfového hřiště. O podobu vašeho budoucího bytu se můžete zasloužit výběrem podlahových krytin, obkladů a dalších prvků. Nové Měcholupy VI jsou důkazem toho, že vysoký standard si může dovolit téměř každý. Nastěhovat se do něj můžete na jaře 2016.

Nové Měcholupy

Michelské zahrady

Michelské zahrady – to je originalita, která nevyčnívá a perfektně splývá s okolím. Objekt je zasazen do mírného svahu, díky čemuž mohly být navrženy prostorné terasy. Jsou součástí téměř všech bytů, kterých bude v objektu cca 40. Všechny slibují příjemné vybavení a především dostatek soukromí. Celkový dojem umocňuje přítomnost zalesněného okolí plné zeleně. Michelské zahrady, to je projekt, který ocení každý, kdo hledá klid uprostřed velkoměsta. Ten svůj tam najdete na jaře 2016, ale byt si můžete koupit již nyní.

Michelské zahrady

Ekocity Uhříněves I

Praha 10 – Uhříněves je v posledních letech stále oblíbenější a bylo jen otázkou času, kdy Ekospol vybuduje další projekt. Nakonec se tomu tak skutečně stalo a vyrostly tři obytné šestipodlažní domy nesoucí výstižný název EKOCITY Uhříněves I. Nabízí spoustu životního prostoru, vysoký standard za velmi rozumnou cenu a to vše pod hávem západoevropské architektury. Okolí je velmi klidné a jak už napovídá jméno projektu, je v něm dostatek zeleně. I tento projekt bude připraven na jaře 2016, ale o bytové jednotky je zájem již nyní. Nepropásněte svou šanci!

Ekocity uhříněves

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.