Interiér

Littes: Zakázkové truhlářství z Českých Budějovic

Nábytek na míru není vhodný jen pro atypické interiéry. Oblíbili si ho lidé, kteří touží po jedinečném interiéru. Nabízí osobitý charakter a zpravidla i vyšší kvalitu zpracování než standardní sériová výroba. Ale jak je to s cenou – není příliš vysoká? V případě renomovaného truhlářství České Budějovice Littes TT za své peníze získáte krásný nábytek levně!

Cena nábytku je subjektivní. Sériová výroba sice na první pohled vypadá levněji, ale z dlouhodobého hlediska je cenově příznivější právě nábytek na míru. Předpokládáme, že nemáte v plánu příliš častou obměnu a je právě zakázková výroba, která vám bude věrně sloužit po mnoho budoucích let. Úspora na nesprávním místě se zkrátka a dobře nemusí vyplatit.

Kompletní výroba interiérů na míru

Vraťme se však k českobudějovickému truhlářství. V čem zakázková výroba nábytku spočívá? Zkušení truhláři nabízí kompletní výrobu interiérů od A do Z, a to ve vysoké kvalitě. Vyrobí pro vás zbrusu novou kuchyň, vestavěné skříně, postel, komodu, schody nebo dveře. Nedílnou součástí portfolia je i výroba exteriérových prvků. Sníte-li o stylové pergole či altánku, máte ho mít!

Na masovou produkci se nevyplácí spoléháte zejména v případě postele. Zakázková výroba postelí je jasnou volbou pro každého, kdo touží po komfortním a zdraví prospěšném spaní. Nechte si zhotovit samostatnou nebo manželskou postel, která perfektně zapadne do stávajícího koloritu ložnice. Truhlářství Littes TT používá zdravotně nezávadné materiály a laky. S atypickými rozměry či nestandardními požadavky si nedělejte vrásky, pro zkušené truhláře nepředstavují žádný problém ani méně obvykle požadavky.

zakazkova-vyroba-posteli

Za pozornost stojí také zakázková výroba kuchyní. Truhláři mají za sebou i velmi náročné projekty a vytvoří pro vás kuchyni, ve které se budete cítit skvěle. Ať už jde o menší prostory panelákové kuchyně nebo větší interiér v rodinném domě, výsledek bude vizuálně přitažlivý, stoprocentně funkční a kvalitní.

Truhlářství Littes TT působí především v regionu Českých Budějovic, ale obrací se na něj i zákazníci z jiných měst. Firma spolupracuje s dalšími řemeslnými dílnami a hravě si poradí i s kompletními přestavbami. Chcete se dozvědět další informace a inspirovat se fotografiemi realizovaných zakázek? Zamiřte na www.littes.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.