Interiér

Littes: Zakázkové truhlářství z Českých Budějovic

Nábytek na míru není vhodný jen pro atypické interiéry. Oblíbili si ho lidé, kteří touží po jedinečném interiéru. Nabízí osobitý charakter a zpravidla i vyšší kvalitu zpracování než standardní sériová výroba. Ale jak je to s cenou – není příliš vysoká? V případě renomovaného truhlářství České Budějovice Littes TT za své peníze získáte krásný nábytek levně!

Cena nábytku je subjektivní. Sériová výroba sice na první pohled vypadá levněji, ale z dlouhodobého hlediska je cenově příznivější právě nábytek na míru. Předpokládáme, že nemáte v plánu příliš častou obměnu a je právě zakázková výroba, která vám bude věrně sloužit po mnoho budoucích let. Úspora na nesprávním místě se zkrátka a dobře nemusí vyplatit.

Kompletní výroba interiérů na míru

Vraťme se však k českobudějovickému truhlářství. V čem zakázková výroba nábytku spočívá? Zkušení truhláři nabízí kompletní výrobu interiérů od A do Z, a to ve vysoké kvalitě. Vyrobí pro vás zbrusu novou kuchyň, vestavěné skříně, postel, komodu, schody nebo dveře. Nedílnou součástí portfolia je i výroba exteriérových prvků. Sníte-li o stylové pergole či altánku, máte ho mít!

Na masovou produkci se nevyplácí spoléháte zejména v případě postele. Zakázková výroba postelí je jasnou volbou pro každého, kdo touží po komfortním a zdraví prospěšném spaní. Nechte si zhotovit samostatnou nebo manželskou postel, která perfektně zapadne do stávajícího koloritu ložnice. Truhlářství Littes TT používá zdravotně nezávadné materiály a laky. S atypickými rozměry či nestandardními požadavky si nedělejte vrásky, pro zkušené truhláře nepředstavují žádný problém ani méně obvykle požadavky.

zakazkova-vyroba-posteli

Za pozornost stojí také zakázková výroba kuchyní. Truhláři mají za sebou i velmi náročné projekty a vytvoří pro vás kuchyni, ve které se budete cítit skvěle. Ať už jde o menší prostory panelákové kuchyně nebo větší interiér v rodinném domě, výsledek bude vizuálně přitažlivý, stoprocentně funkční a kvalitní.

Truhlářství Littes TT působí především v regionu Českých Budějovic, ale obrací se na něj i zákazníci z jiných měst. Firma spolupracuje s dalšími řemeslnými dílnami a hravě si poradí i s kompletními přestavbami. Chcete se dozvědět další informace a inspirovat se fotografiemi realizovaných zakázek? Zamiřte na www.littes.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.