Rekonstrukce domu

Kvalitní plastová okna za super cenu: Můžete je mít snadno a rychle

Zima je v plném proudu a možná jste konečně došli k závěru, že takhle to dál nejde. Přestože svůj dům vytápíte na mnohem vyšší teplotu než je průměr, většina tepla bez ostychu uniká ven. Víte kudy? Na vině jsou vaše stará okna, která zbytečně propouští až příliš energie. Nový okenní systém vás přitom nevyjde na nekřesťanské peníze, a to ani v případě, že nebudete dělat kompromisy vůči kvalitě. Prozradáme vám, jak snadný je nákup špičkových plastových oknech, které dodává jeden z předních českých výrobců – společnost ARTOKNA s.r.o.

ARTOKNA vyrábí okenní systémy z  nejlepších komponentů

Společnost ARTOKNA s.r.o. vyrábí plastová okna, ale také euro okna a dveře z prvotřídních profilů a dalších komponentů převážně německé výroby. Profily značek Rehau, Veka, Salamander patří k tomu nejlepšímu, co je momentálně na trhu, což potvrzuje i nadstandardní záruka. Ale proč si vybrat nová plastová okna právě u ARTOKNA s.r.o.?

Nechte si okna vyrobit, dopravit i namontovat

Pomineme-li kvalitu, dalším důvodem je kompletní servis od A do Z. Pokud jste výměnu okenního systému odkládali kvůli obavám z příliš komplikovaného a časově náročného procesu, realita vás příjemně překvapí. Cesta od prvotní objednávky, až po finální montáž u vás doma, je skutečně velmi rychlá.

Jak to bude probíhat?

Poté, co si vyberete konkrétní typ oken, vypracujete poptávku. Tu odešlete prostřednictvím poptávkového formuláře, který najdete na webu, případě se dostavíte osobně na některou z kamenných poboček se vzorkovnou. Rozhodnete-li se pro poptávku přes internet, budete obratem kontaktování pracovníkem, který vám zodpoví veškeré dotazy a dořeší s vámi detaily. Dostanete cenovou kalkulaci (vypracování je zdarma) a jakmile ji schválíte, výrobce se postará o zbytek. Okna vyrobí, dopraví až na místo a v případě potřeby i namontuje. Nebudete se starat o nic víc, než skutečně musíte.

Tak co vy na to? Budete i napřesrok topit pánubohu do oken, anebo se vydáte cestou kvalitních plastových oken? Investice, která se velmi rychle vrátí, je dobrá investice! Více na www.artokna.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.