Kvalitní obráběcí stroje si zaslouží i menší dílna

Majitelé středně velkých a větších prosperujících firem moc dobře vědí, že jejich byznys nestojí pouze na umu zaměstnanců – stejně důležitá je i kvalita strojů a nástrojů, které denodenně odvádějí tvrdou práci. Stejnou optikou by měli na výběr techniky hledět i menší firmy a živnostníci. Díky tomu mohou snadno získat velkou konkurenční výhodu a posunout své podnikání na další úroveň. Ale kde hledat specialistu na technologie zpracování plechu? Obraťte se na CANMET, kde najdete skutečné odborníky. Produktové portfolio specialisty na technologie zpracování plechů je nebývale pestré. CANMET úzce spolupracuje s mnoha předními evropskými výrobci, a díky tomu zákazníkům nabízí vše od tabulových nůžek přes řezací lasery až po vysekávací stroje. CANMET necílí pouze na větší zákazníky, nabídka je naopak natolik rozmanitá, že uspokojí i drobné živnostníky – ani ti se totiž neobejdou bez špičkových technologií a nástrojů pro zpracování plechu.

Řezací laser

Řezací laser se v posledních letech zařadil na pomyslný seznam „must have“ technologií, který by měla brát vážně každá výrobní firma. Vysoce přesné a kvalitní řezy, jakožto i energetická efektivita činí z tohoto stroje nebývale efektivního pomocníka. V CANMETU nyní narazíte na tři základní varianty laserových center.

Tabulové nůžky

Dalším nezbytným nástrojem výrobních dílen jsou tabulové nůžky. Jejich využití je bohaté – umožňují čistý, přímý a pravoúhlý střih. Investice do sofistikovanějších modelů pak garantuje další praktické funkce jako polohování, separaci materiálů či kompenzaci deformace.

Vysekávací stroje

Vysekávací stroje slouží k oddělování materiálu. Princip je podobný klasickému lisu – zařízení využívá matrici a razník, pomocí kterých tvoří prvky v požadovaných tvarech. S pomocí těchto strojů lze také ohýbat a odjehlovat hrany či tvářit závity. Pokud vás nabídka společnosti CANMET zaujala, pokračujte na webové stránky canmet.eu a seznamte se s kompletním sortimentem a komplexním servisem.

Publikováno: 17. 09. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam