Skvělé tipy

Kvalitní dvířka – základ udírny

Žádná udírna se neobejde bez dvířek. Pokud jste se rozhodli postavit si svou, nebo už ji máte, ale dvířka dosloužila, můžete si vybrat některé určené k zabudování do všech stavěných typů udíren. Jejich cena je různá, začíná na cca 3 000 Kč, ale vyšplhat může i k 10 000 Kč a výš.

Vyberte si dle zpracování i vkusu

Většina majitelů udíren je chce mít vzhledově co nejdokonalejší. Zároveň je ale důležité, aby byla dvířka udírny kvalitní. Výrobci vědí, že tomu tak je, a proto si můžete vybrat různé modely, ať už vám jde o použitý materiál či vzhled.

Velmi povedená jsou např. udírnová dvířka ocelová. Jde především o konstrukčně brilantně řešená izolovaná dvířka, které mají trojitý plášť. Díky němu dochází k výraznému omezení kondenzace na vnitřním plášti. Případný zbytkový kondenzát dvířka důmyslně odvádí do vyjímatelné kondenzační jímky. Aby byla zajištěna nezbytná těsnost, jsou vybavena kvalitní těsnící šňůrou zabudovanou přímo do rámu dvířek. K otvírání slouží příjemná dřevěná klička, panty jsou v jemném designu, a jako celek se tato dvířka řadí k nejlepším na trhu. Skrz konstrukci a zazdívací rám lze až do prostoru udírny zabudovat speciální teploměr, který není součástí dvířek. Zvláště při dokončovacích pracích jistě oceníte masivní rám s úchyty pro aretaci dvířek při zazdívání a krycí rámeček přes omítku nebo lícové zdivo či obklad. Tato dvířka jsou variabilní, stačí otočit teploměr a přendat kondenzační jímku, a lze je použít pro pravé nebo levé otvírání.

Zajímavá a hezká jsou i udírnová dvířka, jež mají dřevěný obklad. Jsou velmi podobná těm celokovovým, ale působí útulnějším dojmem. Dle technických parametrů se mohou pohybovat v cenové relaci od 5 000 výš.

Hezká a kvalitní udírnová dvířka najdete na kamnarina.cz. Podívejte se a vyberte si ty, která se vám budou nejvíc líbit.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.