Kuchyně

Tipy, jak na rohovou kuchyň

Rohová kuchyň v sobě nese jistá specifika. Musíte velmi dobře kombinovat jednotlivé prvky i úchytky, abyste docílili kýžené praktičnosti. Přitom se stále můžete pohybovat ve stylově zajímavých a působivých kompozicích. Jak na rohovou kuchyň?

Menší spotřebiče

Místo, které je v rohu, můžete výborně využít jako stálé místo pro celou řadu kuchyňských spotřebičů. Do drátěného programu, který je v rohu otočný, tak umístíte například odšťavňovač. Výborně se do rohu ukládají také hrnce, opět do otočného drátěného programu. Skvěle tak využijete prostor, který máte pod pracovní deskou.

Trocha prostoru neuškodí

Pokud zvolíte klasický design a horní řadu skříněk potáhnete v jednotné linii po celé délce rohové kuchyně, budete se zde cítit stísněně. Místo toho ponechte část prostoru nevyužitý. Krásně vám zde poté zapadne kytka, nebo třeba závěsná bylinka. Dovolte kuchyni i sobě, aby se vám dostávalo prostoru i kyslíku.

Zaoblujte

Pokud vaše kuchyňská linka ještě není ve výrobě, chvíli počkejte. Zadejte svému truhláři za úkol, aby vám představil návrh, jak by mohl pracovní desku co nejvíce zaoblit. Právě oblá zákoutí dělají z kuchyňských linek umístěných v rohu jedinečné a útulné místo. Oblá místa přidají kuchyni celkově na noblese a eleganci.

Zabudujte spižírnu

Další nápad na to, jak výborně využít roh v kuchyni? Přeci spižírna! Komu by se chtělo chodit neustále lovit potraviny kamsi do vedlejší místnosti, když máte tu výsadu a vaše kuchyň je rohová. Alespoň malé místo věnujte spižírně. Tu můžete opatřit systémem výsuvných dveří. Pohodlně budete mít po ruce vše, co si přejete. Na první pohled příjemné dvířka od skříňky, po vysunutí praktická spižírna.

Koření, pozor!

Koření už se přímo těší na to, až si jej někde vystavíte. Jestliže máte tu výsadu a vaše kuchyň je rohová, koření všeho druhu se může pyšně vystavit a udělat tak doslova přehlídku. Milé dózy na koření tak ještě umocní příjemný prostor.

Rohová kuchyň je výsada, užijte si její tvorbu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.