ARNOS: Zkušený prodejce svítidel a světelných zdrojů

Jaký by byl svět bez osvětlovací techniky? Po západu slunce by ulice zahalila neprostupná tma a naše domovy zrovna tak. Naštěstí si nic podobného představovat nemusíme, protože máme k dispozici kvalitní světelné zdroje. V následujících řádcích se zaměříme na sortiment, který nabízí společnost ARNOS s.r.o. Ta se již od roku 2002 zabývá dodávkou světelných zdrojů, světel a příslušenství. Jak jinak, než za bezkonkurenční ceny. ARNOS si zakládá na bezkonkurenčních cenách a prozákaznickém přístupu, který poznáte na vlastní kůži v rámci skvělého servisu. Specialitou firmy je kompletní nabídka produktů značky Osram.

Svítidla do bytu i na zahradu

Osvětlovací technika je široký pojem, nicméně u ARNOS seženete téměř vše – řešení pro domácnosti i větší komerční prostory. V nabídce najdete žárovková, zářivková a LED svítidla, jakožto i svítilny určené pro kemping nebo večerní posezení na zahradě. Nechybí ani designové vychytávky v podobě modelu Osram Dot It s lepící podložkou, magnetem a hákem pro snadné uchycení. Za zmínku stojí také svítilny s dálkovým ovládáním. No a před Vánocemi oceníte přítomnost vánočního osvětlení. Jinými slovy – ať už potřebujete světlo doma nebo venku, neodejdete s prázdnou.

Světelné zdroje všechno druhu

Neméně pestrá je i kategorie světelných zdrojů. Obsahuje všechny typy žárovek, zářivek, výbojek a další techniky. Prodejce nabízí LED zářivky/žárovky, halogenové žárovky, zářivkové trubice, závitové a nástrčkové úsporné zářivky, ale také autožárovky, startéry a foto-optik zdroje. Tip: U ARNOS mimo jiné seženete také domovní a průmyslovou ventilaci, včetně veškerého příslušenství.

Proč nakupovat právě u ARNOS?

Nízké ceny, ucelená nabídka svítidel a světelných zdrojů, k tomu navrch krátká dodací lhůta – potřebujete snad další důvody, proč nakupovat u zavedeného prodejce, který je na trhu řadu let? Zboží si můžete objednat na www.arnos.cz a v případě zájmu vyzvednout osobě ve skladu v Brně – Štýřicích. Tak ať vám to dobře svítí!

Publikováno: 12. 07. 2015

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: prodej světelných zdrojů | prodej svítidel