Skvělé tipy

ARNOS: Zkušený prodejce svítidel a světelných zdrojů

Jaký by byl svět bez osvětlovací techniky? Po západu slunce by ulice zahalila neprostupná tma a naše domovy zrovna tak. Naštěstí si nic podobného představovat nemusíme, protože máme k dispozici kvalitní světelné zdroje. V následujících řádcích se zaměříme na sortiment, který nabízí společnost ARNOS s.r.o. Ta se již od roku 2002 zabývá dodávkou světelných zdrojů, světel a příslušenství. Jak jinak, než za bezkonkurenční ceny.

ARNOS si zakládá na bezkonkurenčních cenách a prozákaznickém přístupu, který poznáte na vlastní kůži v rámci skvělého servisu. Specialitou firmy je kompletní nabídka produktů značky Osram.

Svítidla do bytu i na zahradu

Osvětlovací technika je široký pojem, nicméně u ARNOS seženete téměř vše – řešení pro domácnosti i větší komerční prostory. V nabídce najdete žárovková, zářivková a LED svítidla, jakožto i svítilny určené pro kemping nebo večerní posezení na zahradě. Nechybí ani designové vychytávky v podobě modelu Osram Dot It s lepící podložkou, magnetem a hákem pro snadné uchycení. Za zmínku stojí také svítilny s dálkovým ovládáním. No a před Vánocemi oceníte přítomnost vánočního osvětlení.

Jinými slovy – ať už potřebujete světlo doma nebo venku, neodejdete s prázdnou.

Světelné zdroje všechno druhu

Neméně pestrá je i kategorie světelných zdrojů. Obsahuje všechny typy žárovek, zářivek, výbojek a další techniky. Prodejce nabízí LED zářivky/žárovky, halogenové žárovky, zářivkové trubice, závitové a nástrčkové úsporné zářivky, ale také autožárovky, startéry a foto-optik zdroje.

Tip: U ARNOS mimo jiné seženete také domovní a průmyslovou ventilaci, včetně veškerého příslušenství.

Proč nakupovat právě u ARNOS?

Nízké ceny, ucelená nabídka svítidel a světelných zdrojů, k tomu navrch krátká dodací lhůta – potřebujete snad další důvody, proč nakupovat u zavedeného prodejce, který je na trhu řadu let? Zboží si můžete objednat na www.arnos.cz a v případě zájmu vyzvednout osobě ve skladu v Brně – Štýřicích. Tak ať vám to dobře svítí!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.