Kuchyně

Kde hledat inspiraci při navrhování nové kuchyně?

Význam kuchyně v posledních letech výrazně stoupl. Už k ní nepřistupujeme jen jako k místnosti, ve které připravujeme jídlo, ale naopak ji bereme jako plnohodnotnou součást bydlení. Je místem, kde se pravidelně setkáváme se svými nejbližšími a stále častěji si do ní zveme i návštěvy. Kuchyně má tedy nejen praktickou, ale také sociální funkci a podle toho by taky měla vypadat. Jenomže navrhnout ji tak, abyste byli s výsledkem více než jen spokojeni, není tak úplně snadné. Tím spíš, pokud se nespokojíte s katalogovým řešením.

Prostor vás omezí, ale nezastaví

Chcete, aby se vaše nová kuchyně stala opravdovým srdcem domova? V tom případě budete muset zohlednit spoustu požadavků – především na dostatek skladovacích prostor. A to, s ohledem na omezený prostor, není dvakrát jednoduché. Současná nabídka kuchyňských linek a spotřebičů je naštěstí natolik široká, že v ní stoprocentně najdete to správné zařízení. Ať už jsou vaše nároky jakékoliv, nakonec najdete optimální řešení.

Při navrhování kuchyně myslete dopředu. Nezapomeňte, že postupem času může množství spotřebičů vzrůst, a proto je vhodné, abyste počítali s určitou rezervní plochou. Zároveň si vybírejte kvalitní materiály, které budou vypadat dobře i po letech. Není nic horšího, než zánovní kuchyňská linka, která vypadá jako po deseti letech intenzivního používání. Investice do kvality se skutečně vyplatí.

Inspiraci najdete na InHaus.cz

A teď to nejdůležitější. Kde hledat inspiraci? Zamiřte na InHaus.cz – unikátní projekt, který nabízí obrovské množství fotografií kuchyní na jednom místě. Na stylu, který vyznáváte, vůbec nezáleží – na webu jsou fotografie kuchyní v moderním, minimalistickém, rustikálním či venkovském stylu. A nejen to, nechybí ani populární kuchyňské ostrůvky, nádobí, barové židle a stoličky.

Další slova jsou zbytečná. Na InHaus.cz totiž načerpáte tolik inspirace, jako nikde jinde. Spousta fotografií pochází přímo od prodejců či výrobců a je jen na vás, jestli se je rozhodnete kontaktovat.

Tip na závěr: InHaus.cz využijete také při navrhování ostatních místností. Samostatnou kategorii mají jídelny, obývací pokoje, ložnice, koupelny, dětské pokoje, pracovny, šatny i zahrady.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.