Jarní úklid na zahradě: Odpad musí pryč!

Jaro se brzy přehoupne do prosluněných letních měsíců a tak nějak se předpokládá, že již máte „povinný“ jarní úklid za hrady dávno za sebou. Nyní nezbývá, než dokončit poslední estetické úpravy a celé léto si pak užívat pobytu v harmonickém prostředí... Že jste letošní úklidové práce odložili a stále se nemůžete rozhoupat k akci? Pokud je hlavním důvodem skutečnost, že jste loni rekonstruovali a na zahradě zbyly hromady suti, odpadu a nejrůznějšího harampádí, pozvěte si na pomoc profesionály!

Objednejte si kontejnery...

V průběhu času se na zahradě nahromadí ledasco a dříve či později budete muset objednat kontejnery na odpad a zajistit odvoz. A právě v takové chvíli jistě nepohrdnete tipem na spolehlivou firmu, která se o vše postará za vás. Autodoprava Vejšický zajišťuje odvoz odpadu a suti v Praze již od roku 1992. Zároveň se na ni můžete obrátit kvůli dovozu stavebního materiálu jako je písek, štěrk nebo beton.

Anebo rovnou využijte vyklízení

V rámci jarního úklidu samozřejmě nejde jen o odvoz suti a stavebního materiálu, který zbyl na zahradě po rekonstrukci, ale také dalšího nahromaděného odpadu. V případě větší zahrady jde především o větve stromů, posekané křoviny, přebytečnou hlínu a podobě. Trochy bince se zbavíte svépomocí, ale co když je odpadu takové množství, že vás jen při pohledu na zahradu zabolí hlava? Zavolejte si na pomoc pracovníky z výše zmíněné firmy a se založenýma rukama pozorujte, jak se vaše zahrada mění k vašemu obrazu... Není na co čekat. Dopřejte si letní pohodu v upravené zahradě a postarejte se o to, aby atmosféru nenarušoval všudypřítomný odpad. Rozhodnete-li se pro Autodopravu Vejšický, spolehněte se na rychlou a bezproblémovou spolupráci, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho. Pražská firma disponuje letitým know how a moderní technikou, takže se nezastaví ani před velkými kusy betonu či jinými těžkými materiály, které na vaší zahradě nemají co dělat.

Publikováno: 18. 05. 2015

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: kontejnery na odpad | odvoz odpadu | odvoz suti