Zahrada a rostliny

Jarní úklid na zahradě: Odpad musí pryč!

Jaro se brzy přehoupne do prosluněných letních měsíců a tak nějak se předpokládá, že již máte „povinný“ jarní úklid za hrady dávno za sebou. Nyní nezbývá, než dokončit poslední estetické úpravy a celé léto si pak užívat pobytu v harmonickém prostředí… Že jste letošní úklidové práce odložili a stále se nemůžete rozhoupat k akci? Pokud je hlavním důvodem skutečnost, že jste loni rekonstruovali a na zahradě zbyly hromady suti, odpadu a nejrůznějšího harampádí, pozvěte si na pomoc profesionály!

Objednejte si kontejnery…

V průběhu času se na zahradě nahromadí ledasco a dříve či později budete muset objednat kontejnery na odpad a zajistit odvoz. A právě v takové chvíli jistě nepohrdnete tipem na spolehlivou firmu, která se o vše postará za vás. Autodoprava Vejšický zajišťuje odvoz odpadu a suti v Praze již od roku 1992. Zároveň se na ni můžete obrátit kvůli dovozu stavebního materiálu jako je písek, štěrk nebo beton.

Anebo rovnou využijte vyklízení

V rámci jarního úklidu samozřejmě nejde jen o odvoz suti a stavebního materiálu, který zbyl na zahradě po rekonstrukci, ale také dalšího nahromaděného odpadu. V případě větší zahrady jde především o větve stromů, posekané křoviny, přebytečnou hlínu a podobě. Trochy bince se zbavíte svépomocí, ale co když je odpadu takové množství, že vás jen při pohledu na zahradu zabolí hlava? Zavolejte si na pomoc pracovníky z výše zmíněné firmy a se založenýma rukama pozorujte, jak se vaše zahrada mění k vašemu obrazu…

Není na co čekat. Dopřejte si letní pohodu v upravené zahradě a postarejte se o to, aby atmosféru nenarušoval všudypřítomný odpad. Rozhodnete-li se pro Autodopravu Vejšický, spolehněte se na rychlou a bezproblémovou spolupráci, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho. Pražská firma disponuje letitým know how a moderní technikou, takže se nezastaví ani před velkými kusy betonu či jinými těžkými materiály, které na vaší zahradě nemají co dělat.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.