Reality

Hledá se makléř pro České Budějovice. Jste to vy?

Hledáte práci, která vás bude bavit a zároveň vás uspokojí i z finančního hlediska? Pokud bytostně nesnášíte stereotyp a rutinu, ale naopak rádi komunikujete s lidmi, pravděpodobně jste byli předurčeni pro práci realitního makléře. Nenechte se odradit tím, že jich ve vaší lokalitě působí poměrně dost – skutečných profesionálů je ve skutečnosti velmi málo. Vy se k nim však můžete připojit a začít si plnit sny. Renomovaná realitní kancelář Královské reality (patří k Home 4 People a.s.) nyní hledá svěží pracovní síly pro nemovitosti České Budějovice. Máte zájem?

Proč pracovat pro velký holding?

V oboru realit je dobré jméno základem úspěchu. Realitní kancelář Královské reality patří do skupiny Home 4 People a je součástí Národního Realitního Holdingu. Zároveň je členem Realitní komory České republiky. Pro vás to znamená, že budete pracovat ve společnosti se stabilním zázemím.

Benefity práce v Královských realitách

Jaké konkrétní výhody vám přinese práce realitního makléře v Královských realitách? Pro nové makléře jsou připravena veškerá potřebná školení a certifikace, spousta firemních výhod a nadstandardní provize.

Jednou z největších výhod práce makléře je časová flexibilita. Je tedy jen na vás, zda budete pracovat „naplno“ a připojíte se k nejúspěšnějším makléřům, nebo práci pojmete jako možnost atraktivního přivýdělku ke stávajícímu zaměstnání.

K požadavkům ze strany Královských realit patří dobré komunikační schopnosti, motivace k pravidelnému sebevzdělávání a ochota pracovat na živnostenský list. Podrobnější informace vám sdělí Lukáš Král, kterého můžete kontaktovat e-mailem na kral@home4people.cz nebo na tel. 777 028 190.

Práce pro reality České Budějovice je perspektivní. Stěhování je přirozenou součástí života a o služby poctivých realitních makléřů bude vždy zájem. Více se dozvíte na home4peoplejiznicechy.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.