Hledá se makléř pro České Budějovice. Jste to vy?

Hledáte práci, která vás bude bavit a zároveň vás uspokojí i z finančního hlediska? Pokud bytostně nesnášíte stereotyp a rutinu, ale naopak rádi komunikujete s lidmi, pravděpodobně jste byli předurčeni pro práci realitního makléře. Nenechte se odradit tím, že jich ve vaší lokalitě působí poměrně dost – skutečných profesionálů je ve skutečnosti velmi málo. Vy se k nim však můžete připojit a začít si plnit sny. Renomovaná realitní kancelář Královské reality (patří k Home 4 People a.s.) nyní hledá svěží pracovní síly pro nemovitosti České Budějovice. Máte zájem?

Proč pracovat pro velký holding?

V oboru realit je dobré jméno základem úspěchu. Realitní kancelář Královské reality patří do skupiny Home 4 People a je součástí Národního Realitního Holdingu. Zároveň je členem Realitní komory České republiky. Pro vás to znamená, že budete pracovat ve společnosti se stabilním zázemím.

Benefity práce v Královských realitách

Jaké konkrétní výhody vám přinese práce realitního makléře v Královských realitách? Pro nové makléře jsou připravena veškerá potřebná školení a certifikace, spousta firemních výhod a nadstandardní provize. Jednou z největších výhod práce makléře je časová flexibilita. Je tedy jen na vás, zda budete pracovat „naplno“ a připojíte se k nejúspěšnějším makléřům, nebo práci pojmete jako možnost atraktivního přivýdělku ke stávajícímu zaměstnání. K požadavkům ze strany Královských realit patří dobré komunikační schopnosti, motivace k pravidelnému sebevzdělávání a ochota pracovat na živnostenský list. Podrobnější informace vám sdělí Lukáš Král, kterého můžete kontaktovat e-mailem na kral@home4people.cz nebo na tel. 777 028 190. Práce pro reality České Budějovice je perspektivní. Stěhování je přirozenou součástí života a o služby poctivých realitních makléřů bude vždy zájem. Více se dozvíte na home4peoplejiznicechy.cz.

Publikováno: 05. 02. 2017

Kategorie: Reality

Autor: Adam