Pro auto

Jaké vybavení pořídit, abyste si na dovolenou vše odvezli jedním autem?

Je vás doma fůra a už teď je vám jasné, že jakmile se narodí dítko, které brzy čekáte, do stávajícího auta už se vaše rodina „nevejde“? Na nové auto ale nemáte peníze… Anebo jezdíte s přáteli rok, co rok na hory? Naštěstí je tady řešení. Sice utratíte o něco víc za benzin nebo naftu, protože bude vůz těžší a bude klást větší odpor, ale nové, větší auto můžete koupit s mnohaletým odkladem. Anebo jej vůbec nebudete potřebovat.

Praktické a velké střešní boxy

Pokud necestujete týden, co týden, a místo pro batožinu v autě potřebujete několikrát do roka, určitě se zaměřte na střešní boxy. K dispozici jsou typy delší pro převoz lyží s rozměrem až 220 cm. Zvolit můžete ale i boxy širší a kratší, jež jsou určeny zvláště pro zavazadla. Anebo vás zajímá objem? Pohybuje se od cca 220 l do 550 l. Můžete si nechat poradit, který vám bude nejvíc vyhovovat k převozu kočárku, zimního vybavení na hory, stanů, koloběžek a podobně.

Montáž je jednoduchá, upevní se za pomoci U třmenů nebo T adaptérů, příp. rychloupínáků, které jsou dodávány s boxy a připevňují se na střešní nosiče čili příčníky. Dříve byl užíván i název „zahrádka“. Střešní nosiče unesou nejen střešní box, ale i nosič kol nebo držák lyží i snowboardů.

Převezte i kola

Jste sportovci tělem i duší a neumíte si představit dovolenou bez pohybu? Nosiče kol uvezou modely pro dospělé i děti v dostatečném množství. Vybrat si můžete střešní nosiče kol, nosiče na tažné zařízení, pokud jej máte nebo nosiče na páté dveře. Jestliže si nejste výběrem jisti, nechte si poradit prodejci.

Autodoplnky-obchod.cz vám poradí s výběrem nosičů kol, ale i střešních boxů, abyste byli plně spokojeni. Ať už jedete na dovolenou k moři nebo na hory s partou přátel, určitě odvezete vše, co si přejete.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.