Pro auto

Jaké vybavení pořídit, abyste si na dovolenou vše odvezli jedním autem?

Je vás doma fůra a už teď je vám jasné, že jakmile se narodí dítko, které brzy čekáte, do stávajícího auta už se vaše rodina „nevejde“? Na nové auto ale nemáte peníze… Anebo jezdíte s přáteli rok, co rok na hory? Naštěstí je tady řešení. Sice utratíte o něco víc za benzin nebo naftu, protože bude vůz těžší a bude klást větší odpor, ale nové, větší auto můžete koupit s mnohaletým odkladem. Anebo jej vůbec nebudete potřebovat.

Praktické a velké střešní boxy

Pokud necestujete týden, co týden, a místo pro batožinu v autě potřebujete několikrát do roka, určitě se zaměřte na střešní boxy. K dispozici jsou typy delší pro převoz lyží s rozměrem až 220 cm. Zvolit můžete ale i boxy širší a kratší, jež jsou určeny zvláště pro zavazadla. Anebo vás zajímá objem? Pohybuje se od cca 220 l do 550 l. Můžete si nechat poradit, který vám bude nejvíc vyhovovat k převozu kočárku, zimního vybavení na hory, stanů, koloběžek a podobně.

Montáž je jednoduchá, upevní se za pomoci U třmenů nebo T adaptérů, příp. rychloupínáků, které jsou dodávány s boxy a připevňují se na střešní nosiče čili příčníky. Dříve byl užíván i název „zahrádka“. Střešní nosiče unesou nejen střešní box, ale i nosič kol nebo držák lyží i snowboardů.

Převezte i kola

Jste sportovci tělem i duší a neumíte si představit dovolenou bez pohybu? Nosiče kol uvezou modely pro dospělé i děti v dostatečném množství. Vybrat si můžete střešní nosiče kol, nosiče na tažné zařízení, pokud jej máte nebo nosiče na páté dveře. Jestliže si nejste výběrem jisti, nechte si poradit prodejci.

Autodoplnky-obchod.cz vám poradí s výběrem nosičů kol, ale i střešních boxů, abyste byli plně spokojeni. Ať už jedete na dovolenou k moři nebo na hory s partou přátel, určitě odvezete vše, co si přejete.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.