Stavební materiály

Dřevoplast můžete použít na stavbu terasy, plotu i podlahy

Rozhodli jste se letos postavit vytouženou terasu, a přemýšlíte, pro který materiál se rozhodnout? Možná váš letitý plot bere kvapem za své, a vy nevidíte jinou možnost, než jej letos vyměnit za nový. Ať už budete pokládat venkovní dlažbu, stavět zmíněnou terasu či nový plot, výborným řešením co se materiálu týče, je dřevoplast. Je hezký, kvalitní, cenově dostupný a má velkou životnost.

Poznejte výhody dřevoplastu

Dřevoplast se používá pro zhotovení mnoha výrobků. Vyrábí se z něj žádaná terasová prkna, která můžete znát i pod pojmem WPC prkna, také plotovky, nebo terasová dlažba čili venkovní dlaždice.

U nás všechno uvedené zboží nabízí společnost DG Tip, s.r.o., která je na našem trhu již od roku 1991, přičemž od roku 2012 je výhradním distributorem dřevoplastových výrobků NEXTWOOD pro Českou republiku i Slovensko.

Kupříkladu WPC terasová prkna dodává ve dvou provedeních, a to typ 3D Line, která mají oboustranné provedení, kdy na jedné straně prkna je na povrchu drážka, a na druhé je povrch ve věrné imitaci dřeva. Volit můžete z barev olše, třešně, šedé nebo wenge. Co se týče délek, zvolit můžete 2 metrová nebo 4 metrová prkna. Druhým typem je provedení FULL line, což jsou plná terasová WPC prkna s kresbou dřeva na povrchu, opět v nabídce ve čtyřech barvách a výhodou, že u nich nemusí být vyspárovaný podklad.

WPC dlaždice, které mají extrémně vysokou životnost

Velmi žádané jsou WPC dlaždice, a to především pro jejich vysokou životnost. Zachovávají si krásný vzhled, nevyžadují prakticky žádnou údržbu, lehce a rychle se položí. Je možné je spojovat po libovolné straně, takže můžete docílit unikátního vzoru dlaždic. Pevnou základnu pro dlaždice zajišťuje vysoce odolný a bytelný plast.

Podívejte se na plotovky, dlaždice i terasová prkna z WPC na nextwood.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.