Interiér

Jak vypadá moderní sedací souprava?

Dominantou obývacího pokoje je odjakživa sedací souprava. Její vzhled se však průběžně mění ruku v ruce s aktuálními trendy. A přestože vlastnictví sedací soupravy není povinné, rozhodně není od věci ji mít. Přeci jen jde o neocenitelný kus nábytku, na kterém si vždy rádi odpočinete, zhlédnete svůj oblíbený seriál či podebatujete s návštěvou. Ale jak vybrat sedačku, aby vám stoprocentně vyhovovala?

Jakou zvolit velikost?

Sedací souprava by měla být tak velká, aby na ní bylo dost místa pro celou rodinu. Pokud navíc často pořádáte rodinné oslavy, jistě vám přijde vhod model s větším počtem míst k sezení. Pokud máte větší obývací pokoj, bude se vám hodit větší rohová sedačka. Do menších místností jsou naopak vhodné spíše dvoj a trojsedáky – nezabírají moc prostoru.

Jakou zvolit výšku sedáku?

Sedací soupravy se obecně dělí do dvou kategorií dle výšky. Nižší varianty mají sedák pod úrovní kolem a vyšší nad koleny. Nižší sedák je ideální pro každého, kdo chce na sedačce spíše odpočívat, vyšší posed zase pro formálnější účely. Mimo to se z něj lépe vstává.

Dá se na sedačce spát?

Plánujete, že si pořídíte sedačku namísto postele? Kvalitní rozkládací sedací souprava skutečně může sloužit i k občasnému přespání, ale primárně pro to nejsou určeny. Takže jako krátkodobá náhrada ano, dlouhodobé řešení spíše nikoliv.

Jaký design je „in“?

Sedací souprava musí být pohodlná, praktická a samozřejmě pěkná. V tomto směru je výběr otázkou vašeho vkusu a logicky i charakteru obývacího pokoje. Nicméně za moderní se nyní pokládají elegantní a čisté linie.

Pro inspiraci navštivte specializovaného prodejce www.lumax-nabytek.cz, kde najdete široké spektrum kvalitního nábytku za příjemné ceny. Kdykoliv se můžete obrátit na kvalifikovanou zákaznickou podporu. A pokud nakonec objednáte, nebudete platit poštovné ani se starat o montáž.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.