Skvělé tipy

Pronájem bytů v Praze 3x jinak

Přemýšlíte nad tím, že se na nějaký čas přesunete do Prahy? Milionové hlavní město láká svou nezaměnitelnou atmosférou, pestrými možnostmi vyžití a v neposlední řadě bohatou nabídkou dobře placených zaměstnání stále více lidí, ale ne každý si na poměrně hektický způsob života zvykne. A právě proto se před koupí vlastního bydlení vyplatí vyzkoušet pražský životní styl formou pronájmu. V pronajatém bydlení poznáte, zda je život v metropoli tím, co hledáte a bude se vám ho mnohem snadněji opouštět.

V Praze to jde i velmi levně

Pronájem bytu Praha vás nemusí stát o moc více než kdekoliv jinde. Pokud se spokojíte se skromně zařízeným interiérem, sáhněte po ubytovně. Tato forma bydlení je ideální zejména pro singles a ty, kteří byt využívají především jako noclehárnu a během dne v něm příliš mnoho času netráví.

Činžáky a paneláky

Pro rodinu s dětmi je ubytovna krajně nevhodná a nezbývá, než se poohlédnout po něčem větším. Zůstaňme však ještě na chvíli v cenově přijatelné relaci, kterou představují byty v panelových a činžovních domech. Za pronájem bytů poblíž centra samozřejmě zaplatíte mnohem více než za bydlení ve vzdálenějších lokalitách, ale i tak se výše nájemného příliš nevzdaluje od celorepublikového průměru.

A kde bydlí nejnáročnější?

Pokud si chcete život v Praze opravdu užít, a to i tehdy, když zrovna nebrouzdáte po památkách nebo akcích, ale naopak odpočíváte doma, zaměřte se na byty pronájem Praha v nově vzniklých rezidenčních sídlech. Prostorné a prakticky řešené interiéry s moderním zařízením, ale také perfektní občanská vybavenost a dostupnost centra uspokojí i ty nejnáročnější z vás.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.