Interiér

Jak oživit bydlení v duchu přímořského stylu?

Pokud milujete přímořskou atmosféru a rádi byste ji zahrnuli do svého domova, máme pro vás několik tipů a doporučení, jak oživit interiér v duchu přímořského stylu.

Barevná paleta

Při výběru barev se inspirujte barvami přírody – bílou, modrou a pískovou. Bílá barva evokuje čistotu a svěžest, modrá barva připomíná moře a písková barva evokuje pláže. Můžete také přidat akcentové barvy, jako například žlutou nebo červenou, které symbolizují slunce a rybářské lodě.

Textilie

Textilie jsou v interiéru v duchu přímořského stylu velmi důležité. Používejte látky s proužky, kotvami nebo rybářskými sítěmi. V ložnici můžete použít bílé povlečení a doplnit ho modrými polštáři s proužky. V obývacím pokoji můžete přidat pískově barevné závěsy nebo přehozy s kotvami.

Dekorace a doplňky

Dekorace jsou skvělým způsobem, jak přidat do interiéru přímořský styl. Použijte dekorace jako jsou malby rybářských lodí, mušle a korály, staré mapy nebo lampy ve tvaru lodního kormidla. Pokud chcete do interiéru přidat osobní dotek, můžete použít fotografie z dovolené na pláži nebo různé suvenýry, které jste si přivezli z vašich cest.

Tematické doplňky jsou důležitou součástí přímořského stylu. Použijte zajímavé věci, jako jsou námořnické knihy, hudební nástroje, předměty z mořského skla nebo dřevěné skříňky. Použijte také květiny nebo rostliny, které působí svěže a přírodně.

Nábytek

V přímořském stylu se používají především světlé dřeviny, jako je bříza, dub nebo javor. Zvolte nábytek s hladkými, jednoduchými liniemi, který bude působit vzdušně a lehce. Můžete také použít nábytek ze syntetických materiálů, který bude snadno udržovatelný.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.