Infini - kuchyně s charakterem

Moderní bydlení si zaslouží moderní kuchyni a proto bychom vám rádi představili společnost Infini, která se má s výrobou bohaté zkušenosti. Její produkci ocení každý, kdo se nespokojí s průměrností a vyžaduje nejen užitnou hodnotu, ale především prvotřídní a prudce elegantní provedení. Právě tyto vlastnosti propůjčili kuchyním Infini exkluzivitu, která však není vykoupena příliš vysokou cenou. Naopak jsou určeny široké veřejnosti, ale v případě řady Exclusiv si přijde na své i skutečně náročná klientela.

Infini není „jen“ kuchyně

Kuchyně už dávno nepředstavuje místo, ve kterém vaříme. V posledních letech přebírá funkci jiných místností a trávíme v ní stále více času. Lidé z Infini to vědí a dávají si záležet na tom, aby jejich výrobky poskytovaly vysoký uživatelský komfort. Infini klade důraz na individualitu a právě proto je každá kuchyně originál. Nejste limitování předem připravenou nabídkou modelů, ale naopak můžete popustit uzdu své kreativitě. Nezáleží na dispozicích vašeho interiéru nebo požadavcích na design. Díky speciálnímu software si výsledek přizpůsobíte na míru. Toužíte po rustikální dobové kuchyni nebo naopak preferujete poslední trendy? Žádný problém, pomocí aplikace lze vytvořit jakoukoliv sestavu a upravit všechny její prvky.

Sestavte si kuchyni, o které jste vždy snili

Infini nabízí stavebnicový systém, jehož výsledkem je osobitá kuchyně na míru. Vzhledem k obrovským možnostem a prostoru k uplatnění unikátních řešení a nápadů je nezbytné, aby se návrhu ujal někdo se smyslem pro detail. Profesionál, který vyslyší tajná přání zákazníků a dokáže je nasměrovat ke stoprocentnímu výsledku. A právě proto je každém klientovi k dispozici zkušený designér, který je připraven realizovat všechny požadavky. Tým Infini si cení precizní řemeslné práce, ale stejně tak ví, že ani nejšikovnější ruce nejsou schopny udržet výrobní tempo špičkové technologii. A právě proto má největší objem produkce na starosti plně automatizované centrum, které svou práci plní rychle a efektivně. Společnost využívá systém, kterým se pyšní přední evropské nábytkářské firmy a je díky němu vždy o krok napřed. Ani tisíce slov však nedokáží vystihnout to, co několik obrázků. Nahlédněte proto do kuchyně fotogalerie, která je k dispozici na webových stránkách infini.cz a udělejte si obrázek sami... Infini 2

Publikováno: 22. 04. 2013

Kategorie: Interiér | Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: Infini | kuchyně Infini | kuchyně na míru