Kuchyně Slidery

Infini – kuchyně s charakterem

Moderní bydlení si zaslouží moderní kuchyni a proto bychom vám rádi představili společnost Infini, která se má s výrobou bohaté zkušenosti. Její produkci ocení každý, kdo se nespokojí s průměrností a vyžaduje nejen užitnou hodnotu, ale především prvotřídní a prudce elegantní provedení. Právě tyto vlastnosti propůjčili kuchyním Infini exkluzivitu, která však není vykoupena příliš vysokou cenou. Naopak jsou určeny široké veřejnosti, ale v případě řady Exclusiv si přijde na své i skutečně náročná klientela.

Infini není „jen“ kuchyně

Kuchyně už dávno nepředstavuje místo, ve kterém vaříme. V posledních letech přebírá funkci jiných místností a trávíme v ní stále více času. Lidé z Infini to vědí a dávají si záležet na tom, aby jejich výrobky poskytovaly vysoký uživatelský komfort.

Infini klade důraz na individualitu a právě proto je každá kuchyně originál. Nejste limitování předem připravenou nabídkou modelů, ale naopak můžete popustit uzdu své kreativitě. Nezáleží na dispozicích vašeho interiéru nebo požadavcích na design. Díky speciálnímu software si výsledek přizpůsobíte na míru. Toužíte po rustikální dobové kuchyni nebo naopak preferujete poslední trendy? Žádný problém, pomocí aplikace lze vytvořit jakoukoliv sestavu a upravit všechny její prvky.

Sestavte si kuchyni, o které jste vždy snili

Infini nabízí stavebnicový systém, jehož výsledkem je osobitá kuchyně na míru. Vzhledem k obrovským možnostem a prostoru k uplatnění unikátních řešení a nápadů je nezbytné, aby se návrhu ujal někdo se smyslem pro detail. Profesionál, který vyslyší tajná přání zákazníků a dokáže je nasměrovat ke stoprocentnímu výsledku. A právě proto je každém klientovi k dispozici zkušený designér, který je připraven realizovat všechny požadavky.

Tým Infini si cení precizní řemeslné práce, ale stejně tak ví, že ani nejšikovnější ruce nejsou schopny udržet výrobní tempo špičkové technologii. A právě proto má největší objem produkce na starosti plně automatizované centrum, které svou práci plní rychle a efektivně. Společnost využívá systém, kterým se pyšní přední evropské nábytkářské firmy a je díky němu vždy o krok napřed.

Ani tisíce slov však nedokáží vystihnout to, co několik obrázků. Nahlédněte proto do kuchyně fotogalerie, která je k dispozici na webových stránkách infini.cz a udělejte si obrázek sami…

Infini 2

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.