Uncategorized

I vaší zahradě může dominovat malebné jezírko

Když nemůže hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře. V našem případě bychom mohli hovořit o přírodě. Každý den nemáme příležitost, abychom se dostali do prostředí, ve kterém nám je tak dobře, což ovšem neznamená, že si ho nemůžeme vytvořit přímo před domem. Výsledek však nikdy nebude dokonalý bez vodní plochy, která patří mezi dominantní prvky i ve volné přírodě. A stejně tak se stane středem pozornosti také na vaší zahradě…

Vytvořit kouzelné jezírko přitom není vůbec složité. Všechny potřebné informace jsou volně dostupné na internetu (doporučujeme jezirka-zahradni.cz).

V prvé řadě se budete muset zamyslet nad způsobem, ke kterému budete jezírko využívat. Budujete ho pouze pro okrasu? Chcete se v něm koupat? A co ryby – máte je v plánu chovat? Ať už jsou vaše záměry jakékoliv, jezírko lze vybudovat tak, aby se dalo využít k obojímu. Okrasná jezírka, ve kterých se můžeme koupat mezi proplouvajícími rybami, rozhodně nejsou výjimkou.

V závislosti na způsobu využití však budete muset investovat i do mnoha doplňků. Nejde jen o zařízení, které udrží vodu čistou, ale také okrasné prvky v podobě rostlinek a dekorací. S trochou štěstí se vám však podaří vybudovat ukázkové jezírko i s minimální investicí. Poohlédněte se v okolní přírodě – určitě najdete spoustu použitelných oblázků, rostlin a dalších materiálů.

Pokud nemáte se stavbou jezírka žádné zkušenosti, nechte si s výběrem jednotlivých prvků a technologickými postupy poradit odborníky ze společnosti Vladeko, která provozuje zmíněný web. Nabízí kompletní sortiment špičkového německého dodavatele OASE GmbH, díky kterému si své vysněné jezírko opravdu užijete.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.