I děti potřebují svou vlastní kuchyňku!

Léto je pomalu u konce a děti již nebudou trávit ani zdaleka tolik času venku. Středobodem jejich světa se opět stane dětský pokoj, který se díky jejich fantazii přemění na vesmírnou loď, obchodní dům, policejní stanici či něco úplně jiného. Dětská představivost nezná mezí a je jen na nich, na co si budou zrovna hrát. A samozřejmě i do jisté míry na vás, protože právě vy jim můžete s budováním pomoci.

Děti si dokáží hrát na cokoliv, ale bez hraček, které jejich aktivitě propůjčí správnou atmosféru, u žádné hry příliš dlouho nevydrží. Jistě jste již vypozorovali, že si vaše ratolesti nejraději hrají na to, co vidí ve světě dospělých. Baví je činnosti, které my pokládáme za rutinu a zábavné nám kolikrát vůbec nepřipadají. Jednou z nich je i vaření – které malé dítě čas od času nezavítá do kuchyně a nedomáhá se vařečky? Hra na kuchaře patří k těm vůbec nejoblíbenějším, ale bohužel často probíhá tam, kde zrovna potřebujete spoustu místa pro vlastní vaření. Pokud jste se děti snažili přemluvit, aby se z kuchyně přesunuly do jejich pokoje, ale neuspěli jste, máme pro vás řešení. Vytvořte jim vlastní kuchyňský koutek!

Z dětské kuchyňky budou mít vaše děti ohromnou radost. Sestavy se na první pohled neliší od normální kuchyňské linky a jediný rozdíl tkví v jejich velikosti. Dětská kuchyňka je kompaktní a snadno ji umístíte kdekoliv v dětském pokoji. Vyrábí se v mnoha designových provedeních a s trochou štěstí narazíte na takovou, která se podobá té vaší. Výrobci zohledňují aktuální trendy a některé kuchyňky vypadají jako z katalogu moderního bydlení. Jejich součástí bývá horkovzdušná trouba, mikrovlnka, poličky, šuplíky a spousta kuchyňských spotřebičů a příslušenství. Nejedna dětská kuchyňka vydává reálné zvuky, které zážitky z hraní maximálně umocní. Vaše dítko se tak bude cítit jako opravdový šéfkuchař.

Široké spektrum dětských kuchyněk nabízí i známý americký výrobce hraček Step2, který je i v tomto ohledu „o krok vpřed“. Dětské kuchyňky Step2 se vyrábí z kvalitních a nezávadných materiálů přímo v USA a vyváží se do více než 70-ti dalších států. Výrobky si můžete prohlédnou na stránkách českého prodejce StepTwo (www.steptwo.cz), kde kromě dětských kuchyněk narazíte i na spoustu dalších hraček. Step2 vyrábí pískoviště, houpačky, skluzavky, zahradní domečky, odrážedla a spoustu dalších věcí, které si vaše děti zamilují.

Publikováno: 02. 09. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: dětská kuchyňka | dětské kuchyňky | step2