Garáž

Bez pohonu ani ránu. Nechte vrata a bránu, ať se otevírají automaticky!

Žijeme v době, kdy nám elektronika výrazně zjednodušuje život a není jediný důvod se jí bránit. Pokud stále otevíráte a zavíráte vrata a bránu manuálně, měli byste zvážit pořízení automatického pohonu.

Když dorazíte po dlouhém pracovním dni domů, pravděpodobně se nechcete ničím zbytečně zdržovat. Těšíte se na rodinu, teplou večeři a další příjemné záležitosti. Náladu vám může pokazit snad jen to, že musíte vystoupit z auta, otevřít bránu a garážová vrata, vjet vozem do garáže a následně obojí zavřít. To vše každý den, bez ohledu na počasí. Díky automatickému pohonu bude tato povinnost minulostí. Pohony vrat a bran vám ušetří spoustu času!

Představte si, že dorazíte před vrata, stisknete tlačítko na dálkovém ovládání, brána i vrata se otevřou a vy vjedete dovnitř, aniž byste museli vystoupit a namáhat se. Právě takto jednoduše pohony vrat a bran fungují. V případě kvalitního mechanismu nemusíte mít obavy z rychlého opotřebení či poruchy – zařízení jsou uzpůsobena náročnému každodennímu provozu a nevadí jim mráz, spádová voda ani teplotní výkyvy.

Musíte si pořizovat nová vrata či bránu?

Je logické, že do moderní brány a vrat lze namontovat pohon, ale jak je to v případě starší konstrukce? Pro odborníky nepředstavuje velký problém ani dodatečná montáž. Vhodný typ pohonu vyberou s ohledem na váhu, technické řešení a zatížení.

Kontaktujte profesionály, nebudete litovat

Bez ohledu na to, zda máte zájem o pohony křídlových bran, nebo pohony posuvných bran, vám ochotně poradí odborníci z FRAMI CZ, s.r.o. Písek. Zavedená firma má zkušenosti s realizací pohonů vrat a bran přes 20 let a samozřejmostí je také servis.

Pohony garážových vrat a bran jsou kvalitní a bezpečné – dojde-li k výpadku elektrického proudu, můžete obojí otevřít manuálně. Více se dozvíte na www.vrata-frami.cz, kde najdete ukázky referencí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.