Bez pohonu ani ránu. Nechte vrata a bránu, ať se otevírají automaticky!

Žijeme v době, kdy nám elektronika výrazně zjednodušuje život a není jediný důvod se jí bránit. Pokud stále otevíráte a zavíráte vrata a bránu manuálně, měli byste zvážit pořízení automatického pohonu. Když dorazíte po dlouhém pracovním dni domů, pravděpodobně se nechcete ničím zbytečně zdržovat. Těšíte se na rodinu, teplou večeři a další příjemné záležitosti. Náladu vám může pokazit snad jen to, že musíte vystoupit z auta, otevřít bránu a garážová vrata, vjet vozem do garáže a následně obojí zavřít. To vše každý den, bez ohledu na počasí. Díky automatickému pohonu bude tato povinnost minulostí. Pohony vrat a bran vám ušetří spoustu času! Představte si, že dorazíte před vrata, stisknete tlačítko na dálkovém ovládání, brána i vrata se otevřou a vy vjedete dovnitř, aniž byste museli vystoupit a namáhat se. Právě takto jednoduše pohony vrat a bran fungují. V případě kvalitního mechanismu nemusíte mít obavy z rychlého opotřebení či poruchy – zařízení jsou uzpůsobena náročnému každodennímu provozu a nevadí jim mráz, spádová voda ani teplotní výkyvy.

Musíte si pořizovat nová vrata či bránu?

Je logické, že do moderní brány a vrat lze namontovat pohon, ale jak je to v případě starší konstrukce? Pro odborníky nepředstavuje velký problém ani dodatečná montáž. Vhodný typ pohonu vyberou s ohledem na váhu, technické řešení a zatížení.

Kontaktujte profesionály, nebudete litovat

Bez ohledu na to, zda máte zájem o pohony křídlových bran, nebo pohony posuvných bran, vám ochotně poradí odborníci z FRAMI CZ, s.r.o. Písek. Zavedená firma má zkušenosti s realizací pohonů vrat a bran přes 20 let a samozřejmostí je také servis. Pohony garážových vrat a bran jsou kvalitní a bezpečné – dojde-li k výpadku elektrického proudu, můžete obojí otevřít manuálně. Více se dozvíte na www.vrata-frami.cz, kde najdete ukázky referencí.

Publikováno: 10. 03. 2018

Kategorie: Garáž

Autor: Adam

Tagy: pohony vrat a bran