Rodinné domy na klíč

Hledáte stavební firmu, která vám splní sen o perfektním bydlení?

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat a hledáte kontakt na spolehlivou stavební firmu, která svou práci odvede svědomitě a za přijatelnou cenu? Stavebních firem sice působí velmi mnoho, ale těch, na které se můžete stoprocentně spolehnout, je jako šafránu. Vyberete-li si však stavební firmu BOBOX, chybu rozhodně neuděláte. Prosperující společnost se v oboru pohybuje patnáct let a chlubí se bohatými referencemi. Nabízí kompletní servis počínaje projektací až po realizaci na klíč a má bohaté zkušenosti se získáváním evropských dotací.

Chcete stavět, nebo jen rekonstruovat

Stavební firma BOBOX nabízí kompletní realizaci nových rodinných domů a v minulosti se podílela na výstavbě čtyř set rodinných domů pro jednu z největších developerských společností v České republice. A jsou to právě zvučné reference, které byste měli při výběru stavební firmy zohlednit. Prohlédnout si je můžete na www.bobox.cz.

Na BOBOX se můžete obrátit také s požadavkem kompletní rekonstrukce bytové jednotky a opět se můžete spolehnout na precizní přípravu a svědomitou realizaci. Nemáte-li o svém budoucím bydlení ucelenou představu, nevadí. S plánováním vám pomůže tým zkušených odborníků, kteří bedlivě sledují nejnovější trendy. Vaše nové bydlení bude vypadat k světu!

BOBOX nabízí také pronájem lešení

Součástí portfolia služeb je také montáž nebo jen pronájem lešení a šest metrů vysoké hliníkové věže a to pro Prahu a blízké okolí. Ceny jsou příjemné a neváhejte požádat o kalkulaci na míru.

Pokud se stavby nebo rekonstrukce přeci jen chopíte svépomocí, mohla by vás zajímat bohatá nabídka interiérových dveří, které si můžete sestavit na míru dle svého vkusu a požadavků. Italský design s deseti dýhovými dekory uspokojí i ty nejnáročnější a to jak z estetického, tak z funkčního hlediska.

 

Tak na co ještě čekáte? Chcete stavět nebo rekonstruovat rychle, levně a kvalitně? Profesionálové z firmy BOBOX promění vaše sny o dokonalém bydlení ve skutečnost!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.