Energie

Hledáte komplexní plynárenské služby?

Poohlížíte se po někom, kdo se zabývá plynofikací a souvisejícími službami? V tom případně se obraťte na GASPLAN s.r.o. Společnost působí na trhu déle, než dvacet let. Původní firma Vladimír Žižka – Gasplan byla založena v roce 1991 a poté se v roce 1999 transformovala na současný GASPLAN s.r.o. O pět let později vznikla firma GASPLAN CZ s.r.o. (není plátcem DPH). GASPLAN nabízí komplexní služby v oboru plynárenství a to hlavně s ohledem na inženýrskou a projektovou činnost ve výstavbě. Díky dlouholetému působení v oboru se může pochlubit celou řadou kvalitních referencí, jako je hlavní zpracovatel projektových dokumentací pro Jihočeskou plynárenskou a.s., E.ON České Budějovice atd. GASPLAN již vyhotovil a realizoval více než 1000 projektů a rád se podělí o své zkušenosti i s vámi.

Činnost GASPLAN s.r.o.

Společnost GASPLAN s.r.o. působí v oblasti projektových prací i inženýrské činnosti. Také však provádí dozorování staveb a poradenskou činnost. V rámci projektových prací se GASPLAN zabývá vysokotlakými (VTL), středotlakými (STL) a nízkotlakými (NTL) plynovody. Provádí plošnou plynofikaci měst a obcí, rekonstrukce VTL a STL regulačních stanic či studie plynofikací a gazifikaci obcí a měst. Pomůže vám i s s projednáváním navrhovaných staveb s orgány státní a územní správy, identifikací stavbou dotčených pozemků, uzavíráním smluv o smlouvách s budoucími majiteli apod.

Poradenská činnost a dozorování

V rámci svých služeb provádí GASPLAN i autorský dozor v oboru technologická zařízení staveb a technický dozor investora. Poskytuje svým klientům informace o možnostech a podmínkách připojení na plynovodní síť, jakožto i výběr ideální variantya způsobu vytápění a přípravy TUV. Odborníci ze společnosti GASPLAN vám pomohou zvolit nejlepší plynové spotřebiče, včetně jejich umístění. Pokud vás profil společnosti zaujal, podívejte se na doplňující informace na gasplan.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.