Energie

Hledáte komplexní plynárenské služby?

Poohlížíte se po někom, kdo se zabývá plynofikací a souvisejícími službami? V tom případně se obraťte na GASPLAN s.r.o. Společnost působí na trhu déle, než dvacet let. Původní firma Vladimír Žižka – Gasplan byla založena v roce 1991 a poté se v roce 1999 transformovala na současný GASPLAN s.r.o. O pět let později vznikla firma GASPLAN CZ s.r.o. (není plátcem DPH). GASPLAN nabízí komplexní služby v oboru plynárenství a to hlavně s ohledem na inženýrskou a projektovou činnost ve výstavbě. Díky dlouholetému působení v oboru se může pochlubit celou řadou kvalitních referencí, jako je hlavní zpracovatel projektových dokumentací pro Jihočeskou plynárenskou a.s., E.ON České Budějovice atd. GASPLAN již vyhotovil a realizoval více než 1000 projektů a rád se podělí o své zkušenosti i s vámi.

Činnost GASPLAN s.r.o.

Společnost GASPLAN s.r.o. působí v oblasti projektových prací i inženýrské činnosti. Také však provádí dozorování staveb a poradenskou činnost. V rámci projektových prací se GASPLAN zabývá vysokotlakými (VTL), středotlakými (STL) a nízkotlakými (NTL) plynovody. Provádí plošnou plynofikaci měst a obcí, rekonstrukce VTL a STL regulačních stanic či studie plynofikací a gazifikaci obcí a měst. Pomůže vám i s s projednáváním navrhovaných staveb s orgány státní a územní správy, identifikací stavbou dotčených pozemků, uzavíráním smluv o smlouvách s budoucími majiteli apod.

Poradenská činnost a dozorování

V rámci svých služeb provádí GASPLAN i autorský dozor v oboru technologická zařízení staveb a technický dozor investora. Poskytuje svým klientům informace o možnostech a podmínkách připojení na plynovodní síť, jakožto i výběr ideální variantya způsobu vytápění a přípravy TUV. Odborníci ze společnosti GASPLAN vám pomohou zvolit nejlepší plynové spotřebiče, včetně jejich umístění. Pokud vás profil společnosti zaujal, podívejte se na doplňující informace na gasplan.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné moderní tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.