Luxusní bydlení

Rezidence Trio – unikátní projekt v pražském Zličíně

A máme tady další z nových developerských projektů, které vznikají v prémiových lokalitách hlavního města. Nazývá se Rezidence trio a stojí za jí jedna z předních českých developerských skupin, společnost Daramis Group. Ta si protentokrát vybrala Prahu 5 – Zličín, ve které vybudovala tři neobyčejné bytové domy. Pojďte je s námi prozkoumat, možná se se do nich zamilujete tak jako my…

Pro solitéry i rodiny

Bytové domy toho mají opravdu hodně co nabídnout. Dispoziční členění 1+kk až 4+kk avizuje, že byly postaveny pro široké spektrum obyvatel. Na své si přijdou jednotlivci, starší páry i početnější rodiny a především ty ocení úchvatný životní prostor s podlahovou plochou až 114,5 m2. Každá z bytových jednotek disponuje balkonem, terasou nebo předzáhradkou a budovy jsou umístěny tak, aby tvořily zajímavý celek. Vnitřní výbava zahrnuje kompletní elektroinstalaci, centrální plynovou kotelnu, přípravu na kuchyň, laminátové podlahy, které se prolínají s keramickými, ale také foliované interiérové a bezpečnostní vstupní dveře. Designéři se snažili o maximální využití dostupného prostoru a interiér uspořádali tak, aby byl stoprocentně funkční a útulný.

Bydlení se vším všudy

Budovy společně s okolní zelní a přilehlým dětským hřištěm tvoří privátní prostor a celkový dojem umocňuje perfektní občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Okolní prostředí je velmi klidné, což je vzhledem k povaze hlavního města velmi důležité. Trio rezidece nabízí dostatek soukromí, ale přesto budoucí obyvatele neodřízne od centra dění. V rámci občanské výbavy nechybí obchody a nákupní centra, restaurační zařízení, městský úřad, policie, pošta a knihovna.

Neméně kvalitní je také okolí rezidence. Milovníci víkendových procházek mohou zavítat k nedalekému Velkému rybníku a sportovci vyrazí na blízké cyklostezky. Dalším lákadlem jsou sportovní zařízení, ve kterých se lze oddávat oblíbeným aktivitám. A jakmile zatoužíte po špetce vzrušení, stačí se napojit na Pražský okruh, ze kterého se v momentě dostanete do centra města nebo mimo něj. Máte další otázky? Odpovědi najdete na oficiálním webu www.residencetrio.cz.

Rezidence Trio

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.