Interiér

Probuďte své stěny k životu a vytapetujte je

O podlaze se hovoří jako o zrcadle celého bydlení a ano – dokáže změnit charakter interiéru k nepoznání. To samé však můžeme říct o stěnách, které tvoří mnohem větší část celkové plochy. Nabízí se proto otázka, proč jim nevěnujeme tolik pozornosti, kolik si zaslouží. Naše invence kolikrát končí dvoubarevnou výmalbou a zapomínáme, že celkový dojem dotváří nejen dekorace, které na stěnu umístíme, ale zejména pak stěna samotná. Přistoupíme-li k její povrchové úpravě svědomitě, dosáhneme působivých výsledků. Toužíte-li po něčem opravdu exkluzivním, vzpomeňte si na „staré dobré“ tapety. Skutečně si myslíte, že vyšly z módy? Tapety jsou stále v kurzu a přestože čas od času ustoupily do pozadí, interiéroví designéři na ně nedají dopustit. Schválně si prolistujte některý z prestižních časopisů o bydlení a pochopíte, jakou mají moc.

V souvislosti se stylem a designem samozřejmě nemáme na mysli lacině vypadající kusy papíru, ale precizně zpracované vinylové tapety, které se v posledních letech těší nebývalé oblibě. Kombinují přijatelnou cenu, jsou vysoce odolné vůči oděru i vodě a snadno se udržují. Co víc si přát? Snad jen osobitý motiv, který bydlení vtiskne unikátní atmosféru.

Pokud své stěny nechcete hyzdit něčím, co je k vidění u každého druhého souseda, vsaďte na tapety od Diamond Design. Ty vynikají vysokou gramáží (od 300 g/m2) a bývají nalepeny na vliesovém podkladu, díky kterému je jejich aplikace a případné strhávání velmi snadné. Navíc jsou k mání i v méně tradičních šířkách (až 130 cm), díky kterým dosáhnete menšího množství spojů než v případě běžných 50 cm.

Hlavním argumentem, který vás přiměje k výběru zmíněných tapet však není jejich kvalita, ale designové provedení. Společnost Diamond Design se specializuje na belgické, italské, francouzské a britské výrobky a ve většině případů je výhradním dovozcem. U jiných prodejců na ně nenatrefíte a pravděpodobnost, že stejný motiv uvidíte i u známých, je minimální. Prohlédnout si je můžete v pražském, brněnském nebo zlínském showroomu, případně hned teď na www.diamonddesign.cz. S výběrem vám prodejce rád pomůže a v případě zájmu spočítá předběžnou spotřebu. V rámci kompletního servisu můžete počítat i s případnou aplikací u vás doma.

Vinylové tapety

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.