Plastová okna a zimní zahrady od Bohemia Plast

Zimní zahradaSpolečnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. patří mezi přední české výrobce plastových oken a dveří, které vyrábí téměř dvacet let. Kromě toho do svého portfolia zařadila také stále oblíbenější zimní zahrady. Nabídka středočeské společnosti je o to zajímavější, že zahrnuje kompletní servis od výroby až po montáž a variabilní možnosti financování.

Plastová okna – investice, která se velmi rychle vrátí

Plastová okna už dávno nepředstavují nadstandard, ale naopak se stávají zcela přirozenou součástí rodinných domů a paneláků. Pokud jste se zatím výměně starých oken vyhýbali, rozhodně byste ji měli zvážit. Ceny energií rok od roku rostou a změna dodavatele nepředstavuje skutečně efektivní řešení. Studie jasně ukazují, že drtivá většina tepla uteče ven skrze okenní otvory. Plastová okna únik redukují o desítky procent a ročně vám zachrání i desítky tisíc. Tedy ovšem za předpokladu, že zvolíte vyvážený poměr ceny a kvality. Spousta lidí se nechala zlákat „výhodnými“ nabídkami levných plastových oken (především z Polska), které se během několika let „vychodily“ natolik, že je bylo nutné vyměnit. O opravdu výrazné úspoře bychom u nedokonale upracovaných kusů mohli pouze polemizovat. V rámci udržení vysokého standardu proto BOHEMIA PLAST GROUP vyrábí okna výhradně z profilů německé firmy VEKA, která je uznávaná jako světová špička.

Proč plastová a ne dřevěná?

Proti eurooknům samozřejmě nic nemáme a o jejich výhodách jsme vás již několikrát informovali. Faktem však zůstává, že jsou v České republice nejrozšířenějším typem právě ta z plastu. Důvodů je hned několik. Oproti dřevěné variantě jsou až o polovinu levnější, díky komorám lépe izolují a navíc jsou prakticky bezúdržbové. Tedy pokud občasné setření nečistot hadříkem nepovažujete za údržbu. Díky moderním aditivům je u plastových oken zaručena stálost a výrazně redukováno blednutí barev. Plastový profil s dřevěným dekorem je navíc od skutečného dřeva téměř k nerozeznání. A abychom nezapomněli, PVC lze velmi snadno formovat a pro výrobce nepředstavují problém ani velmi komplikované tvary.

V obklopení flóry po celý rok

Patříte k lidem, kteří příchod zimy nesou s těžkým srdcem? Milujete pobyt na zahrádce a nedáte dopustit na pohodové posezení u kávy s partou dobrých přátel? V tom případě zbystřete nad stále oblíbenější konstrukcí, která je známá jako zimní zahrada. Slovo „zahrada“ může být do jisté míry zavádějící – zimní zahrady mohou skutečně sloužit jako místo k celoročnímu pěstování zeleniny a rostlin, ale stejně tak jako místo pro relaxaci nebo venkovní spojnice mezi dvěma křídly budovy. A právě od toho se odvíjí celý koncept stavby, požadované klima a použité materiály. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, BOHEMIAPLAST GROUP vám vždy nabídne nejschůdnější řešení. Firma se zabývá kompletním provedením zimních zahrad návrhem počínaje, montáží konče a nabízí výrobu z plastových nebo hliníkových profilů.

Pokud vás nabídka předního českého výrobce zaujala, přečtěte si i další důležité informace přímo na webu bohemiaplast.cz. A nezapomeňte, že BOHEMIAPLAST GROUP nevyrábí zimní zahrady a plastová okna Kladno a středočeský kraj, ale realizuje je i v ostatních regionech.