Rekonstrukce domu

Plastová okna a zimní zahrady od Bohemia Plast

Zimní zahradaSpolečnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. patří mezi přední české výrobce plastových oken a dveří, které vyrábí téměř dvacet let. Kromě toho do svého portfolia zařadila také stále oblíbenější zimní zahrady. Nabídka středočeské společnosti je o to zajímavější, že zahrnuje kompletní servis od výroby až po montáž a variabilní možnosti financování.

Plastová okna – investice, která se velmi rychle vrátí

Plastová okna už dávno nepředstavují nadstandard, ale naopak se stávají zcela přirozenou součástí rodinných domů a paneláků. Pokud jste se zatím výměně starých oken vyhýbali, rozhodně byste ji měli zvážit. Ceny energií rok od roku rostou a změna dodavatele nepředstavuje skutečně efektivní řešení. Studie jasně ukazují, že drtivá většina tepla uteče ven skrze okenní otvory. Plastová okna únik redukují o desítky procent a ročně vám zachrání i desítky tisíc. Tedy ovšem za předpokladu, že zvolíte vyvážený poměr ceny a kvality. Spousta lidí se nechala zlákat „výhodnými“ nabídkami levných plastových oken (především z Polska), které se během několika let „vychodily“ natolik, že je bylo nutné vyměnit. O opravdu výrazné úspoře bychom u nedokonale upracovaných kusů mohli pouze polemizovat. V rámci udržení vysokého standardu proto BOHEMIA PLAST GROUP vyrábí okna výhradně z profilů německé firmy VEKA, která je uznávaná jako světová špička.

Proč plastová a ne dřevěná?

Proti eurooknům samozřejmě nic nemáme a o jejich výhodách jsme vás již několikrát informovali. Faktem však zůstává, že jsou v České republice nejrozšířenějším typem právě ta z plastu. Důvodů je hned několik. Oproti dřevěné variantě jsou až o polovinu levnější, díky komorám lépe izolují a navíc jsou prakticky bezúdržbové. Tedy pokud občasné setření nečistot hadříkem nepovažujete za údržbu. Díky moderním aditivům je u plastových oken zaručena stálost a výrazně redukováno blednutí barev. Plastový profil s dřevěným dekorem je navíc od skutečného dřeva téměř k nerozeznání. A abychom nezapomněli, PVC lze velmi snadno formovat a pro výrobce nepředstavují problém ani velmi komplikované tvary.

V obklopení flóry po celý rok

Patříte k lidem, kteří příchod zimy nesou s těžkým srdcem? Milujete pobyt na zahrádce a nedáte dopustit na pohodové posezení u kávy s partou dobrých přátel? V tom případě zbystřete nad stále oblíbenější konstrukcí, která je známá jako zimní zahrada. Slovo „zahrada“ může být do jisté míry zavádějící – zimní zahrady mohou skutečně sloužit jako místo k celoročnímu pěstování zeleniny a rostlin, ale stejně tak jako místo pro relaxaci nebo venkovní spojnice mezi dvěma křídly budovy. A právě od toho se odvíjí celý koncept stavby, požadované klima a použité materiály. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, BOHEMIAPLAST GROUP vám vždy nabídne nejschůdnější řešení. Firma se zabývá kompletním provedením zimních zahrad návrhem počínaje, montáží konče a nabízí výrobu z plastových nebo hliníkových profilů.

Pokud vás nabídka předního českého výrobce zaujala, přečtěte si i další důležité informace přímo na webu bohemiaplast.cz. A nezapomeňte, že BOHEMIAPLAST GROUP nevyrábí zimní zahrady a plastová okna Kladno a středočeský kraj, ale realizuje je i v ostatních regionech.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.