Půjčky podle vašich představ

Vydali jste se do banky s žádostí o úvěr, ale s údivem jste zjistili, že nesplňujete náročné požadavky, které musí žadatelé o půjčku splňovat? Nevadí, stále je zde nebankovní sektor, který nabízí celou řadu zajímavých finančních produktů, které jsou často mnohem výhodnější. Otázkou však je, která instituce nabízí nejlepší řešení. Nebankovní společnosti nabízí úvěry, o které mohou zažádat i klienti v registru dlužníků, případně lidé, jež nemohou dokázat výši svých příjmů. Dostupnost je často vykoupena vysokými úroky a kratší dobou splatnosti, což ne všichni zákazníci akceptují. A jak by se vám líbilo, kdybyste si mohli podmínky úvěru stanovit sami?

Novinka s názvem aukce půjček

Půjčky seženete na každém rohu, ale doposud vám nikdo nenabídl možnost, že si podmínky úvěru určíte sami. Portál pujcmesi.cz vyplnil díru ve finančním trhu a nabízí přehledné aukce půjček, díky kterým získáte peníze mnohem výhodněji, než nabízí kterákoliv bankovní i nebankovní instituce. Výše úroků začíná na 10% a samozřejmostí jsou nulové poplatky za vyřízení. Navíc nebudete muset volat na zpoplatněné linky a zúčastnit se celé řady soutěží. Aktuální je soutěž iPhone, ve které máte možnost vyhrát populární multimediální nástroj iPhone S4. Stačí se kouknout na facebook pod PůjčmeSi. Která jiná půjčka nabízí šanci na stylový telefon?

Půjčky i investice

Na pujcmesi.cz seženete výhodné půjčky, ale zároveň se vám nabízí možnost vložit svůj kapitál do prosperujících projektů. Investice jsou ideálním řešením pro všechny, kteří mají volné finance a nechtějí je nechat ležet ladem. Vy sami si vyberete vhodného investora a budete sledovat, jak se vaše penízky množí. Více informací na pujcmesi.cz.

Publikováno: 06. 06. 2012

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: aukce půjček | investice | půjčka | půjčky