Do nové ložnice nové matrace

O zdravém spánku jsme toho napsali opravdu hodně, jenomže opakování je matka moudrosti. A vzhledem k tomu jak je spánek důležitá aktivita, budeme nadále přinášet nové informace, které vám pomohou překonat noční můry, nespavost a udělají z vaší ložnice místo, do kterého se budete vždy těšit. Pojďme se tedy podívat na dva základní faktory, které ovlivňují kvalitu spánku – ložnici a postele, respektive matrace. Vše jde ruku v ruce a důležité je nejen podloží, ale také prostředí, ve kterém usínáte. Pakliže dodržíte několik základních pravidel při zařizování ložnice a nákupu nové kvalitní matrace, zcela jistě dosáhnete dokonalého prostředí pro zdravé spaní.

Změňte svou ložnici k nepoznání

Máte takzvané „divoké“ sny? Pokud se ráno probouzíte zpocení a raději byste na celou noc zapomněli, přišel správný čas na menší rekonstrukci ložnice. Ta by měla budit pocit pohody, čehož jde dosáhnout výběrem vhodných barev. Vybírejte podle svého nejlepšího vkusu a uvážení – pakliže máte rádi exotiku, zvolte křiklavější barvy, klidné povahy sáhnou po klasice, jako je bílá, případně žlutá. Interiér vyšperkujte vhodnými doplňky, ideálně několika obrazy, případně květinami. Dejte si však pozor na aromatické rostliny, které vám mohou pokoj „převonět“ a způsobovat bolest hlavy.

Matrace, to nejdůležitější pro zdravý spánek

Až bude ložnice vypadat k světu, čeká vás zdaleka nejdůležitější volba. Nevíte-li, jak vybrat matraci, poraďte se s odborníky na matracetropico.cz. Můžete využít kliniku Dr.Sleepa, který vám pomůže vybrat české matrace na míru vašim požadavkům. Výběr matrací na matracetropico.cz uspokojí i ty nejnáročnější a díky slevám můžete nakoupit matrace pro celou rodinu za skvělou cenu. Nebudete muset nikam chodit a matrace vám dopravce přiveze až do domu. Ve vaší ložnici budete od teď spát zase jako miminka.

Publikováno: 22. 05. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: české matrace | jak vybrat matraci | matrace