Kteří elektrikáři v lokalitě Praha patří mezi nejlepší?

Jsou činnosti, do kterých byste se bez odborných znalostí pouštět neměli. A to i v případě, že vás známí neosloví jinak než jako „kutil Tim“. Což o to, možná si rozumíte s dlátem, pilou a dalším řemeslnickým nádobíčkem, ale elektroinstalace je velmi specifický obor. Pokud si naopak neumíte ani přivrtat poličku, pak pro vás výstraha ohledně elektřiny platí dvojnásob. Neriskujte, že se kvůli neodborné manipulaci přihodí neštěstí a kontaktujte někoho, kdo se v oblasti elektroinstalace pohybuje jako ryba ve vodě.

Elektrikářem nemůže být každý

Respektive může, ale pouze za předpokladu absolvování středního odborného vzdělání zakončené výučním listem. Elektrikář navíc musí získat odbornou způsobilost v elektrotechnickém oboru (dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.).

Kde hledat dobré elektrikáře v Praze?

Co byste řekli firmě, která vám nabídne vysokou míru odbornosti, individuální a flexibilní přístup, příjemné ceny, mnohaletou praxi a zároveň přijatelné ceny? Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv (tedy vše od výměny zásuvky až po kompletní realizaci elektroinstalace), kontaktujte firmu Roman Kokeš.

Elektroinstalatérské práce od A do Z

Elektrikáři Praha 10 z firmy Roman Kokeš působí v oboru od roku 1994 a zakladatel firmy dokonce od roku 1988 (tzn. 26 let zkušeností). Firma zajišťuje elektroinstalatérské práce v domácnostech i firmách a to včetně oprav, rekonstrukcí, pravidelné údržby, elektro revize a přihlášek k odběru elektřiny. Spousta lidí se, ve snaze ušetřit, pouští do elektroinstalatérských prací svépomocí. Následky jsou často katastrofální. Firma Romana Kokeše operuje v rámci celé Prahy a můžete ji zavolat na pomoc i v souvislosti s montáží osvětlení nebo zapojení bojleru. Informace o službách najdete na www.elektrikarkokes.cz.

Publikováno: 13. 09. 2014

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: elektrikáři praha | elektroinstalatérské práce praha