Zahrada a rostliny

Víte, jak správně vybrat pískoviště pro děti?

Máte-li k dispozici zahradu, udělejte svým dětem radost a vytvořte pro ně úžasnou hrací plochu. V dětském koutku by rozhodně nemělo chybět pískoviště, ve kterém si dokážou hrát celé hodiny. Vzhledem k bohaté nabídce pískovišť se vyplatí věnovat čas výběru. Abychom vám ušetřili zklamání, poradíme vám, jak správně vybrat!

Ochrana před ostrým sluncem

V prvé řadě se zamyslete nad umístěním. Pískoviště by mělo být na bezpečném místě a zároveň chráněno před přímým slunečním zářením. Pokud takové místo na zahradě nemáte, vyřešte to pořízením pískoviště se slunečníkem.

Uzavírací kryt

Dalším kritériem je přítomnost krytu. Pískoviště s krytem má podstatnou výhodu, protože písek udržuje čistý. Jakmile si dítko dohraje, hrací plochu jednoduše uzavřete a na písek se nedostanou domácí zvířata, dešťová voda a nečistoty z ovzduší.

Jednoduchá údržba

Co se týče materiálu, jasně vedou plastové pískoviště, protože se snadno udržují. Pořídíte-li svým dětem pískoviště se dřevěnou konstrukcí, budete o ni muset pečovat. Oproti tomu je plast naprosto bezkonkurenční. Stačí, když pískoviště před nástupem zimy očistíte hadříkem a tím údržba končí. Za zmínku stojí také trvanlivost plastu, který odolává vlivům počasí a je téměř „nesmrtelný“.

Některá plastová pískoviště lze používat také jako bazének. Stačí, když namísto písku nalijete vodu.

Která značka je „top“? Step2!

Chcete-li pro své děti to nejlepší, vsaďte na plastové pískoviště americké firmy Step2. Výrobky jsou charakteristické jedinečným designem, kvalitním zpracováním a prvotřídním materiálem bez jakýchkoliv zdravotně závadných látek. U nás je najdete v nabídce českého prodejce StepTwo na www.steptwo.cz. Pískoviště od Step2 jsou pevné, mají masivní dna a lze je proměnit v bazének, disponují krytem a často i dalšími prvky.

plastove-piskoviste-step2

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.