Zahrada a rostliny

Víte, jak správně vybrat pískoviště pro děti?

Máte-li k dispozici zahradu, udělejte svým dětem radost a vytvořte pro ně úžasnou hrací plochu. V dětském koutku by rozhodně nemělo chybět pískoviště, ve kterém si dokážou hrát celé hodiny. Vzhledem k bohaté nabídce pískovišť se vyplatí věnovat čas výběru. Abychom vám ušetřili zklamání, poradíme vám, jak správně vybrat!

Ochrana před ostrým sluncem

V prvé řadě se zamyslete nad umístěním. Pískoviště by mělo být na bezpečném místě a zároveň chráněno před přímým slunečním zářením. Pokud takové místo na zahradě nemáte, vyřešte to pořízením pískoviště se slunečníkem.

Uzavírací kryt

Dalším kritériem je přítomnost krytu. Pískoviště s krytem má podstatnou výhodu, protože písek udržuje čistý. Jakmile si dítko dohraje, hrací plochu jednoduše uzavřete a na písek se nedostanou domácí zvířata, dešťová voda a nečistoty z ovzduší.

Jednoduchá údržba

Co se týče materiálu, jasně vedou plastové pískoviště, protože se snadno udržují. Pořídíte-li svým dětem pískoviště se dřevěnou konstrukcí, budete o ni muset pečovat. Oproti tomu je plast naprosto bezkonkurenční. Stačí, když pískoviště před nástupem zimy očistíte hadříkem a tím údržba končí. Za zmínku stojí také trvanlivost plastu, který odolává vlivům počasí a je téměř „nesmrtelný“.

Některá plastová pískoviště lze používat také jako bazének. Stačí, když namísto písku nalijete vodu.

Která značka je „top“? Step2!

Chcete-li pro své děti to nejlepší, vsaďte na plastové pískoviště americké firmy Step2. Výrobky jsou charakteristické jedinečným designem, kvalitním zpracováním a prvotřídním materiálem bez jakýchkoliv zdravotně závadných látek. U nás je najdete v nabídce českého prodejce StepTwo na www.steptwo.cz. Pískoviště od Step2 jsou pevné, mají masivní dna a lze je proměnit v bazének, disponují krytem a často i dalšími prvky.

plastove-piskoviste-step2

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.