Nové byty v Praze se právě stavějí. Jaké jsou jejich standardy?

Naše metropole už dlouhou dobu volala po nových bytech. Stávající nabídka bytů z dob minulého režimu byla naprosto nedostačující pro potřeby moderního člověka i z hlediska nabídky. Co nyní Praha nabídne?

Žižkov projde výraznou proměnou

Jednou z městských částí, která disponovala volným prostorem, co zůstával po dlouhá léta nevyužitý, je oblast Horního Žižkova. Právě lokalita kolem nákladového nádraží nyní prochází výraznou změnou a promění se ve zcela novou čtvrť. Byty na Praze 3 jsou novým architektonickým projektem, ve kterém je dbáno na vysoký standard bydlení i na nároky na soukromí jednotlivých majitelů bytů. Staví se nové byty s veškerou občanskou vybaveností.

Všude kousek

Realizací nového stavebního projektu dojde ke splnění přání mnoha lidí: bydlení na Vackově totiž nabídne velmi klidné místo k žití, které je zároveň umístěno poblíž centra metropole. Kromě bohatého kulturního a sportovního života tak budou moci lidé prožít klidné roky ve zcela novém objektu, který bude postaven v samém srdci Prahy, a přitom ve velmi málo frekventované oblasti. Blízkost hromadné dopravy, možnosti nákupu školy, školky i lékařské péče jsou pak další výhody nového projektu.

Vysoký životní standard

Nové bytové domy jsou stavěny s ohledem na životní prostředí a splňují náročná kritéria pro současné bydlení. Při výstavbě je také kladen důraz na bezpečnost obyvatel domu a jsou voleny materiály a bezpečnostní prvky nejvyšší kvality. Interiér jednotlivých bytů je prostorný, s důrazem na vzdušnost a světelnost každého z nich. Nabídka nových bytů je ještě stále k dispozici. Je i vaším snem se přestěhovat do nového bytu a prožít v něm spokojený příběh svého života? Včas si zarezervujte své místo v nově vznikající rezidenční části Žižkova.

Publikováno: 21. 10. 2020

Kategorie: Reality

Autor: Adam