Reality

Nové byty v Praze se právě stavějí. Jaké jsou jejich standardy?

Naše metropole už dlouhou dobu volala po nových bytech. Stávající nabídka bytů z dob minulého režimu byla naprosto nedostačující pro potřeby moderního člověka i z hlediska nabídky. Co nyní Praha nabídne?

Žižkov projde výraznou proměnou

Jednou z městských částí, která disponovala volným prostorem, co zůstával po dlouhá léta nevyužitý, je oblast Horního Žižkova. Právě lokalita kolem nákladového nádraží nyní prochází výraznou změnou a promění se ve zcela novou čtvrť. Byty na Praze 3 jsou novým architektonickým projektem, ve kterém je dbáno na vysoký standard bydlení i na nároky na soukromí jednotlivých majitelů bytů. Staví se nové byty s veškerou občanskou vybaveností.

Všude kousek

Realizací nového stavebního projektu dojde ke splnění přání mnoha lidí: bydlení na Vackově totiž nabídne velmi klidné místo k žití, které je zároveň umístěno poblíž centra metropole. Kromě bohatého kulturního a sportovního života tak budou moci lidé prožít klidné roky ve zcela novém objektu, který bude postaven v samém srdci Prahy, a přitom ve velmi málo frekventované oblasti. Blízkost hromadné dopravy, možnosti nákupu školy, školky i lékařské péče jsou pak další výhody nového projektu.

Vysoký životní standard

Nové bytové domy jsou stavěny s ohledem na životní prostředí a splňují náročná kritéria pro současné bydlení. Při výstavbě je také kladen důraz na bezpečnost obyvatel domu a jsou voleny materiály a bezpečnostní prvky nejvyšší kvality. Interiér jednotlivých bytů je prostorný, s důrazem na vzdušnost a světelnost každého z nich.

Nabídka nových bytů je ještě stále k dispozici. Je i vaším snem se přestěhovat do nového bytu a prožít v něm spokojený příběh svého života? Včas si zarezervujte své místo v nově vznikající rezidenční části Žižkova.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.